Úspěch luhačovických orientačních běžců

Na Mistrovství ČR štafet v sobotu 30. září ve Vyhnánově u Hradce Králové získala štafeta orientačních běžců z Luhačovic ve složení Jan Vlažný, Zdeněk Slezák, Marek Cahel v kategorii H18 bronzovou medaili.

nn

Ve štafetách se dařilo i veteránům, kteří z...

nn

Ve štafetách se dařilo i veteránům, kteří získali první místo, veteránkám, které byly třetí i družstvu veteránů, které obsadilo druhé místo.

nn

Luhačovičtí běžci měli úspěch i na Mistrovství ČR v nočním orientačním běhu 27. září ve Větrném Jeníkově, kde získala Lucie Vlažná stříbro v kategorii D20, Marek Cahel (H18) bronz a v kategorii veteránů a veteránek Mirka Vlažná a Petr Vavrys oba zlatou medaili.