Reklama
Reklama

Články

Rezidence Ambra

20. 7. 2006

Ing. Pavla Koubová, předsedkyně představenstva společnosti Ledax, a.s. odpovídá na dotazy, týkající se  nově otevřené Rezidence Ambra.

[img=1 right]Komu bude sloužit Rezidence Ambra?
Rezidence Ambra nabízí wellness programy zahrnující wel...

Ing. Pavla Koubová, předsedkyně představenstva společnosti Ledax, a.s. odpovídá na dotazy, týkající se  nově otevřené Rezidence Ambra.

[img=1 right]Komu bude sloužit Rezidence Ambra?
Rezidence Ambra nabízí wellness programy zahrnující wellness pobyty ve formě standardních balíčků, zdravotně-edukační pobyty (se zaměřením na diabetiky, chronické bolesti zad, onemocnění dýchacích cest či zdravou stravu) a individuálně sestavené balíčky, které připravujeme dle specifických požadavků našich klientů na ubytování, stravování, volnočasové aktivity a procedury. Dále poskytujeme konferenční a vzdělávací služby pro firmy a organizace a rezidenční bydlení pro seniory. Celá řada našich služeb je ale určena i pro širokou veřejnost z Luhačovic a okolí.

[img=2 right]Kolik pokojů má rezidence?
Rezidence Ambra má aktuálně 35 pokojů s 96 lůžky s tím, že do konce roku se počet pokojů zvýší na cca 50 a počet lůžek na 120. Všechny pokoje v Rezidenci Ambra jsou velmi prostorné (od 38 do 77 m2) a ve většině případů mají vlastní balkón nebo lodžii. Každý pokoj je vybaven internetovou přípojkou s bezplatným přístupem na internet. Mimo vlastní pokoje jsou k dispozici společenské prostory jako salónek s krbem a terasou s výhledem na Luhačovice, ateliér pro tvůrčí práce a klub, které jsou určeny pro různá setkání, besedy, společenské hry nebo například jen pro posezení s knihou a šálkem čaje.

[img=3 right]Poskytujete kromě ubytování i nějaké další služby?
Rezidence Ambra nabízí široké spektrum dalších služeb. V rámci rezidence lze využít rozsáhlého balneoprovozu v Centru vitality s bazénem a whirlpoolem, služeb restaurace či salónu krásy, kde je k dispozici kosmetička a pedikérka. Naše restaurace nabízí tradiční krajové a regionální speciality, ale také racionální, dietní či vegetariánskou stravu, takže dokážeme splnit jakýkoli požadavek našich klientů na stravování. V Centru vitality poskytujeme koupele, masáže, zábaly, inhalace, ale i netradiční procedury, jako je aromaterapie nebo oxygenoterapie. Zcela ojedinělým zařízením je vana s magnetickým polem, která je určena pro magnetoterapii, aromaterapii, světelnou terapii a muzikoterapii, přičemž tyto procedury lze absolvovat současně i samostatně. K dispozici máme také vlastní pohybové centrum, kde si lze vybrat z nabídky individuálního či skupinového cvičení. Klientům nabízíme jak tradiční cvičební sestavy, tak cvičení na balónech, vzduchoplavbu nebo jógu. Samozřejmostí jsou konzultace s fyzioterapeutem a přizpůsobení cviků zdravotnímu stavu a věku každého klienta. Pohybové aktivity nezajišťujeme jen v rámci pohybového centra, ale i v bazénu, kde probíhá aquarehabilitace a aquagymnastika, a také v okolí rezidence. Klienti si v rezidenci mohou vypůjčit hole pro severskou chůzi a po zaškolení do techniky této stále oblíbenější sportovní aktivity jim rádi doporučíme vhodné trasy odpovídající jejich kondici.

[img=4 right]Další nabídka Rezidence Ambra zahrnuje konferenční a vzdělávací služby. Zajišťujeme nejen prostory pro vzdělávání či jednání, ale i celou organizaci akce - od konferenční techniky a stravování až po návrh volnočasových aktivit a procedur. Pod jednou střechou tak lze spojit pracovní jednání, konferenci či vzdělávání s příjemnou relaxací.

[img=5 right]Jaké jsou ceny služeb ve Vašem zařízení? Poskytujete zaváděcí slevy?
Cena víkendového pobytu se pohybuje průměrně kolem 3.500,-- Kč, přičemž zahrnuto je ubytování, polopenze a služby Centra vitality. V srpnu poskytujeme zaváděcí slevy ve výši 30 procent, od září 2006 do konce března 2007 pak ve výši 20 procent. (Např. víkendový pobyt v Rezidenci Ambra vyjde v srpnu na 2.300,-- Kč, prodloužený víkend na 3.400,-- Kč.) Již nyní jsou připraveny programy pro podzim, zimu, Vánoce a Silvestr za velice zajímavé ceny.

[img=6 right]Jsou některé Vaše služby přístupné i neubytovaným hostům a obyvatelům Luhačovic?
Služby Rezidence Ambra jsou přístupné všem. Každý den je možno navštívit naši restauraci, která je otevřena od 10:00 do 22:00 hodin, i Centrum vitality, jež nabízí široké spektrum procedur i pro veřejnost. Rezervace lze provést na telefonním čísle 577 154 105 (Bc. Alena Koutná) nebo na recepci Rezidence Ambra na telefonním čísle 577 154 111 a na emailové adrese recepce@rezidence-ambra.cz.

[img=7 right]Kolik má Rezidence Ambra zaměstnanců? Máte již obsazena všechna pracovní místa?
Rezidence Ambra má v současné době 22 zaměstnanců s tím, že s postupným rozšiřováním kapacity počítáme i s navýšením počtu zaměstnanců.

Autor: Luhainfo

Mohlo by vás zajímat