Závody horských kol na lyžařském svahu

Seriál zimních sjezdů horských kol GT Oxygen Tour 2006 pokračoval po závodech na svazích na Petrůvce a Pustevnách v sobotu 4. února sjezdem v areálu lyžařského vleku v Luhačovicích. Na podle závodníků perfektně připravenou trať vyjelo téměř 150 jezdců. V kategorii Elite zv

Seriál zimních sjezdů horských kol GT Oxygen Tour 2006 pokračoval po závodech na svazích na Petrůvce a Pustevnách v sobotu 4. února sjezdem v areálu lyžařského vleku v Luhačovicích. Na podle závodníků perfektně připravenou trať vyjelo téměř 150 jezdců. V kategorii Elite zvítězil Pavel Čep, před druhým Vlastimilem Hynčicou a třetím Michalem Červenkou. Na trať vyjely i dvě ženy. Anna Sojka z Polska byla nakonec lepší než Ewa Štěpanovská. V juniorech se místní radovali z vítězství domácího jezdce Bike Teamu Luhačovice Aleše Jánošíka, druhý byl Michal Votava a třetí Michal Gergel. Z nejmladších závodníků do 15 let byl nejlepší Tomáš Paprstka před druhým Janem Nečadou a třetím Jaroslavem Frýželkou. Pro ty z vás, kterým se tento rozvíjející se zimní sport zalíbil je připravena pozvánka na další závody 12. února na Rusavě a 19. února ve Vsetíně