MMČR v Bikerally, Round 5 – Podhradí

Dalším pokračováním seriálu WBC - MMČR v Bikerally byl Round 5 v Podhradí u Luhačovic. V sobotu 10.9.2005 se do závodu ve sjezdu horských kol zařazeného do seriálu WBC Rally ( World bike rally championship ) prezentovalo 97 závodníků, rozdělených do 3 kategorií. Pořadatelé připravili na 600 metrů dlouhou slušně technick...

Dalším pokračováním seriálu WBC – MMČR v Bikerally byl Round 5 v Podhradí u Luhačovic. V sobotu 10.9.2005 se do závodu ve sjezdu horských kol zařazeného do seriálu WBC Rally ( World bike rally championship ) prezentovalo 97 závodníků, rozdělených do 3 kategorií. Pořadatelé připravili na 600 metrů dlouhou slušně technickou trať, spíše vyhovující jezdcům s pevnými rámy. Jela se jedna rychlostní zkouška se třemi měřenými průjezdy. Již během tréninkových jízd naznačili jezdci luhačovického týmu Cykloservis Luhačovice své ambice na přední umístění hlavně v kategorii KAMIKAZE a JUNIOR. Samotné závody nabídly velkému množství diváků podél trati dramatickou podívanou při zdolávání překážek. Po celou dobu byl závod velice dobře pořadatelsky zajištěn a bezproblémový průběh sobotního závodu si pochvalovali jak závodníci tak i diváci. Tréninkové očekávání luhačovických jezdců se naplnilo v podobě skvělých konečných výsledků.