Reklama
Reklama

Články

Dívky bojovaly v Luhačovicích o tituly

11. 4. 2005

LUHAČOVICE (luj) - Víkend ve znamení pohybu a hudby si užili v Luhačovicích. V místním Sportovním centru Radostova se poprvé konalo Mistrovství České republiky v aerobiku, Aquila fitness 2005. Na akci dorazilo 550 mladých sportovkyň z třiatřiceti sportovních klubů z celé republiky. Barvy Zlínsk

LUHAČOVICE (luj) - Víkend ve znamení pohybu a hudby si užili v Luhačovicích. V místním Sportovním centru Radostova se poprvé konalo Mistrovství České republiky v aerobiku, Aquila fitness 2005. Na akci dorazilo 550 mladých sportovkyň z třiatřiceti sportovních klubů z celé republiky. Barvy Zlínského kraje hájilo sedm týmů. Šesti- až osmičlenná družstva soutěžila v kategoriích aerobik, step aerobik a funky.

Pořadatelé s tak velkou účastí nepočítali. "Zájem týmů nás potěšil. Akci jsme v Luhačovicích pořádali poprvé. Využili jsme zázemí nové sportovní haly," uvedla ředitelka závodů Zdena Šteflová.

Ve skupině od 11 do 13 let v kategorii aerobik zvítězila pražská Juniorská škola Ivy Farářové Domyno, v kategorii funky klub Aerobic Dancers Kladno a v kategorii step Fitstudio

Aerobiku Jany Boučkové ze Železného Brodu. V juniorské skupině dívek ve věku od 14 do 16 let skončil na prvním místě v kategorii aerobik tým Aerobik Dancers Kladno, v kategorii funky zvítězil pražský tým Crazy Funk Sensations, v kategorii step brněnské Aerobic Centrum.

Mistrovství uspořádal Český svaz aerobiku ve spolupráci s klubem Zdena Zlín.

Autor: Zlínské noviny

Mohlo by vás zajímat