Reklama
Reklama

Články

Nová prezentace Luhačovic na internetu

1. 2. 2005

V portálu najdete již nyní více než 500 firem a institucí z Luhačovic a Pozlovic, postupně budeme naše databáze rozšiřovat tak, aby mohly co nejlépe sloužit turistům i občanům. Prosíme všechny firmy především řemeslníky, aby nechali v Městském informačním středisku Luhainfo, svoji vizi...

V portálu najdete již nyní více než 500 firem a institucí z Luhačovic a Pozlovic, postupně budeme naše databáze rozšiřovat tak, aby mohly co nejlépe sloužit turistům i občanům. Prosíme všechny firmy především řemeslníky, aby nechali v Městském informačním středisku Luhainfo, svoji vizitku s kontaktem a adresou, případně s otevírací dobou. Zápis základního kontaktu je zdarma. Pro podnikatele je připravena možnost placených rozšířených zápisů, případně jiná forma reklamy na internetu.

Věnujte pozornost kalendáři kulturních akcí, ve kterém najdete všechny akce pořádané v Luhačovicích ve vybraný den. Pořadatelé, pokud zde vaše akce chybí vyplňte formulář a akce bude zveřejněna zdarma.

Do budoucna uvažujeme i o rozšíření informací o různých zájmových sdruženích, skupinách a sportovních oddílech z Luhačovic. Specialitou portálu bude burza diplomových a jiných prací o Luhačovicích.

Na adresu redakce@luhacovice.cz zašlete obsah a stručný popis vaší práce s tématem Luhačovice a kontakt na Vás.

Autor: Luha-info

Mohlo by vás zajímat