Reklama
Reklama

Články

Luhačovičtí fotbalisté vyhráli počtvrté v řadě Lázeňský pohár


20. 7. 2020

Tradiční fotbalový turnaj týmů z lázeňských měst se podařilo už počtvrté za sebou vyhrát celku FK Luhačovice. 

Letošní 43. ročník se konal v Lázních Velichovky ve dnech 18. - 19. července. Ve skupině se Luhačovice postavily nejprve domácím, které porazily 1:0. Ve druhém utkání Luhačovice zvítězily nad týmem Mšených Lázní 3:1. V posledním zápase skupiny pak Luhačovice v běžné hrací době remizovaly s Klimkovicemi 0:0 a zvítězily 3:1 na pokutové kopy. Díky tomu se probojovali luhačovičtí do nedělního finále. V něm porazili Lázně Bělohrad poměrem 3:0. Skvělé výkony podpořilo jistě i to, že se se tým předvedl i ve skvělých tričkách v atraktivním novém městském designu.

A jak hodnotí turnaj předseda FK Luhačovice Zdeněk Červenka ml., který byl také součástí vítězného týmu?

Turnaje se účastníme každoročně a hodnotím ho jako jednu z nejlepších akcí sezóny. Dochází tam k skvělému stmelení týmu. Kluci turnaj opravdu odmakali a myslím, že jsme si vítězství zasloužili,“ poznamenal Červenka.

Na výkony fotbalistů FK Luhačovice se mohou lidé těšit už brzy i v rámci dalšího ročníku fotbalových soutěží. „Mistrovská utkání nám začnou po půlroční nucené odmlce v půli srpna. Krajský přebor začínáme hrát venkovním zápasem v Nedašově Lhotě v neděli 16.8. od 17 hodin. První domácí utkání KP se koná v sobotu 22. 8. od 10:15 a našim soupeřem bude tým Štítné nad Vláří,“ dodal Červenka.

 

Autor: Nikola Synek

Mohlo by vás zajímat