Reklama
Reklama

Články

V Luhačovicích se v sobotu koná Národní finále ČP v sálovce

ilustrační foto - archiv
ilustrační foto - archiv

4. 2. 2020

V sobotu 8. února se bude v Luhačovicích hrát finálový turnaj Českého poháru v sálovém fotbalu - futsalu. 

Ve sportovní hale Radostova se představí 8 mužstev. Ve skupině A budou bojovat celky Slovanu Moravská Třebová, Bombarďáků z Větřní, Chemcomexu Praha a Futsalu Varnsdorf. Ve skupině B se představí tým SICO SC Jilemnice, Devianti z Českých Budějovic, FC Veteráns Želenice a mužstvo Futsal Zlín.  Prvenství obhajuje pražský Chemcomex, který v loňském finálovém utkání ve Zlíně přehrál jihočeský PCO Rudolfov.

 V obou skupinách se nejprve bude hrát systémem každý s každým. Nejlepší dva kolektivy z každé skupiny postoupí do vyřazovacích zápasů.  Turnaj začíná v 9 hodin. Semifinálové duely jsou na programu v 18.00 a 18.50. Finále má výkop v 19.55. K favoritům kromě pražského Chemcomexu patří i zlínské mužstvo. ,,Český pohár chceme vyhrát a navíc se v Luhačovicích chystáme po nepovedeném závěru základní části v 1. celostátní lize také spravit náladu a zvednout sebevědomí před prvoligovým play off,“ plánuje forvard Zlína Jan Hřebačka. Jeho tým si na soupeře v základní skupině věří. ,,Nebezpečnou Jilemnici i pro nás neznámou Želenici nesmíme ale podcenit. Nepříjemné budou i nevyzpytatelné České Budějovice. Ve všech těchto zápasech proto musíme podat koncentrovaný a bojovný výkon. Soustředíme se na napadání rozehrávky všech soupeřů. Taktiku ovšem postavíme na útočném fotbale,“ prozradil ještě Hřebačka.

 

PROGRAM ČESKÉHO POHÁRU V SÁLOVÉM FOTBALE V LUHAČOVICÍCH 2020:

Skupina A: Moravská Třebová – Větřní (9), Chemcomex Praha – Varnsdorf (9.45), Moravská Třebová – Chemcomex Praha (12), Větřní – Varnsdorf (12.45), Varnsdorf – Moravská Třebová (15), Chemcomex Praha – Větřní (15.45).

Skupina B: Jilemnice – Zlín (10.30), České Budějovice – Želenice (11.15), Jilemnice – České Budějovice (13.30), Zlín – Želenice (14.15), Želenice – Jilemnice (16.30), České Budějovice – Zlín (17.15).

Semifinále: 18 a 18.50.

Finále: 19.55.     

Autor: Tisková zpráva ČFSF / Petr Koseček

Mohlo by vás zajímat