Reklama
Reklama

Články

Zástupci města pogratulovali nejstarším generacím letošních jubilantů


19. 9. 2019

Více než tři desítky jubilantů, kteří v letošním roce slaví krásné výročí 80, 85, 90 nebo dokonce 95 let od svého narození, přijaly pozvání města na odpolední setkání, kde jim pogratulovali starosta Marian Ležák a místostarosta Jiří Šůstek.

Stejně jako při předchozích oslavách s mladšími generacemi seniorů slavícími v letošním roce významné jubileum jim zástupci města předali květiny a přání. Společně s oslavenci pak strávili příjemné chvíle, při kterých nechybělo bohaté občerstvení ani hudební vystoupení. Akce se konala 18. září v salonku MěDK Elektra.
„Mám velkou radost, že jsme mohli osobně pogratulovat tolika našim občanům z nejstarších generací obyvatel města. Na setkání přišla velká většina pozvaných a je vidět, že myšlenka této formy poděkování lidem za jejich celoživotní práci a přínos společnosti se opravdu ujala," poznamenal starosta Marian Ležák.
„Tato slavnost je nejenom gratulací seniorům, je to zároveň pro oslavence i příležitostí potkat se s vrstevníky, s nimiž se třeba už léta neviděli. V nezávazném hovoru společně také probíráme řadu věcí, které oslavence zajímají. Jejich názorů si velmi vážím, a to o to více, že za nimi stojí bohaté životní zkušenosti," sdělil místostarosta Jiří Šůstek, který má v kompetencích sociální oblast. Vzhledem k zájmu o všechna letos konaná setkání jubilantů je jasné, že obdobně pozve město i seniory slavící jubileum v příštím roce. „Věřím, že oslavenci roku 2020 projeví stejný zájem o naše pozvání, jako ti letošní. Jistě i příští setkání budou podobně srdečná, plná pohody a dobré nálady a už dnes se na ně velice těším," uzavřel místostarosta.

                     

Autor: Tisková zpráva (připravil N. Synek)

Mohlo by vás zajímat