Výsledky zápasů FK Luhačovice

Také o uplynulém víkendu měli na programu fotbalisté FK Luhačovice soutěžní zápasy. Áčko zajíždělo v sobotu 14.9. do Bystřice pod Hostýnem. Nedaleko Hostýna se o den později vypravilo i béčko, které čekal na svém hřišti soupeř ze Slavkova pod Hostýnem. Z výsledků nemohl být bohužel nadšený ani jeden z týmů, i když áčku se dařilo přeci jen lépe. V základní době uhrálo remízu 1:1, což byl i stav po první půli zápasu. V následném penaltovém rozstřelu ovšem byli domácí lepší a Luhačovice tak do tabulky soutěže získaly pouze bod.
Dorostenci vyšli minulý víkend bodově naprázdno, a tak se poperou tento víkend na našem hřišti o body s Kunovicemi.
FK Luhačovice U19 - Kunovice U19 sobota 14. 9. 13:30

“Byl to z naší strany nepodařený zápas. Úvod byl ještě v pořádku. Brankou Peška jsme šli do vedení, ale postupem času se naše fotbalovost vytratila. Trest přišel v podobě krásné střely soupeře do šibenice. Druhý poločas nám už nešlo nic. Kombinace, souboje, vůle po vítězství. To vše zmizelo,” komentoval trenér Jan Jelínek.

Béčku se v neděli bohužel dařilo ve Slavkově p.H. ještě hůře. Domácí porazili tým lázeňského města 3:1

První polocas byl poměrně vyrovnaný, hosté vstřelili dva šťastné góly. My jsme nedokázali proměnit velkou šanci, kdy se nas hrac ocitl sam před brankářem. A střela Martina Korcha z třiceti metru volala po gólu! Do druhého poločasu jsme vstoupili s odhodláním výsledek změnit! V 56.min se postavil k přímému volnému kopu z levé strany aktivní Martin Korch! Jeho střílený centr orazitkoval pravou tyč domácí branky. Dorážka Michala Švece byla už jen formalitou! Podařilo se nám snížit na 2:1. Domácí mužstvo jsme prehravali, jenže žádnou sanci jsme nedokázali promenit. Po nedorozumění v naši obraně jsme dostali třetí gól, Komentoval kapitán týmu Milan Zmeškal.

Víkendovým zápasem tak klubu lázeňského města udělali radost alespoň dorostenci.  Ti se utkali doma s Kunovicemi, které dokázali porazit 4:2 (po poločase byl stav 3:2). O vítězství domácích se dvěma góly zasloužil Viktor Zábojník a po jedné trefě přidali Tomáš Hruboš a Roman Máčala. Po návratu do Krajského přeboru dorostu se tak tým drží ve středu tabulky.