Reklama
Reklama

Články

Fotbalisté Luhačovic se utkali doma s týmem Štítné nad Vláří


26. 8. 2019

Do zápasu jsme vstoupili dobře, už v 8. minutě jsme otevřeli brankový účet. Pod horní tyčku se trefil Jan Talaš. Ve 30. minutě opět zakončoval Talaš a o dvě minuty později dorážel míč do sítě Kořenek. 

Po půl hodině hry jsme tedy vedli o 3 branky. Další rána pro hosty přišla ve 34. minutě. kdy musel opustit hřiště zraněný brankář Řehák a do branky šel hráč z pole. I tak hosté nesložili zbraně. Ve 44. minutě se po nedorozumění Hubáčka se Švecem prosadil Hrnčiřík a korigoval na poločasových 3:1.
Do druhé půle hosté šli bojovně a 15 minut byli lepším týmem. Branku však nevstřelili. Jejich snahu jsme ukončili trojicí rychlých branek. Nejprve se prosadil Jarouš Kryšpín a to v 58. minutě. O 4 minuty později zavřel zadní tyč při rohovém kopu Pavel Postava. A v 64. minutě si poslal vlastence do sítě vracející se Dominik Hnilo (6:1). Poslední slovo zápasu si vzal uzdravující se matador Bernátek. Krásnou střelou o tyč upravil skóre na konečných 7:1.

Hodnocení zápasu pohledem trenéra Luhačovic Jana Jelínka:
"První půlhodina byla z naší strany slušná. Ovšem za stavu 3:0 jsme opět polevili. A přišel trest. Od té doby jsme byli horším týmem a hosté bojovali, co to šlo. Uklidnil nás gól Kryšpína po super zvládnuté brejkové situaci. Rychle jsme vstřelili 3 pojistky a bylo po zápase. Bohužel i tak jsem zklamaný z přístupu několika hráčů. Opakují se situace, na které si nechci zvykat!"

 

FKL

Autor: FK Luhačovice

Mohlo by vás zajímat