FK Luhačovice B – Veselá 4:3 pp (2:1)

Domácí rezervu po přeřazení do 1.B třídy skupiny B čekal silný soupeř a to Veselá. Zápas nabízel zajímavý souboj bývalých spoluhráčů z ligové kabiny Zlína a to na straně domácích Jana Jelínka a na straně hostů dvojice Tomáš Dujka a Roman Dobeš.

Jako první se radovala ze vstřelené branky Veselá, ale jejich radost zhasil zdvižený praporek rozhodčího. V 18. minutě našel domácí kapitán Zdeněk Červenka přesným pasem za obranu nabíhajícího Hyžíka, který na dvakrát propasíroval míč do sítě 1:0. O deset minut později si v pokutovém území přehodil míč přes hlavu Horáček a krásnou střelou z voleje poslal domácí do dvoubrankového vedení. Po druhé inkasované brance začali pomalu přebírat iniciativu hosté. Veselá se dočkala snižující branky ještě před koncem prvního poločasu a to když napřáhl ze střední vzdálenosti Čoček a jeho pumelice se zastavila až v síti 2:1. Ihned z rozehrávky se pokusil z poloviny hřiště zaskočit brankáře Dlouhého domácí Jelínek, ale jeho lob orazítkoval břevno! V 54. minutě se do samostatného úniku dostal Jelínek, ale jeho pokus vychytal Dlouhý. O šest minut později již bylo srovnáno. Na krásný centr z levé strany si naběhl na zadní tyč zcela osamocený Tkadlec a hlavičkou překonal brankáře domácích 2:2. V 67. minutě zrealizovala Veselá ukázkový rychlý protiútok po rohu domácích, na jeho konci stál Roman Dobeš a tváří v tvář brankáři se nemýlil 2:3. V 76. minutě mohl utkání rozhodnout Tkadlec, ale jeho tutovku vychytal Coufalík. Když už to vypadalo, že Veselá dotáhne ukázkový obrat do vítězného konce tak si na jeden z posledních nákopů naskočil Jelínek a krásnou hlavičkou z hranice pokutového území vyrovnal 3:3. V pokutových kopech selhali střelci Veselé ve 4 a 5 sérii a jelikož z domácích se nikdo nemýlil tak bod navíc zůstal v Luhačovicích. Utkání hrané v úporném vedru plné zajímavých momentů, branek, obratů tak dopadl šťastněji pro domácí!