Reklama
Reklama

Články

Fotbalisté v sobotu zahájí další ročník Krajského přeboru doma proti Slušovicím

ilustrační foto -archiv
ilustrační foto -archiv

8. 8. 2019

Fotbalové áčko FK Luhačovice čeká v sobotu 10. srpna úvodní utkání nového ročníku Krajského přeboru. V prvním zápase se střetnou na domácím hřišti se Slušovicemi. Utkání začíná v o čtvrt na jedenáct dopoledne v areálu SC Radostova. 

"Nebude to nic jednoduchého, protože Slušovice jasně vyhrály 1. A třídu a po postupu přes léto ještě posílily kádr," poznamenal k úvodnímu zápasu trenér A-týmu Luhačovic Jan Jelínek. Ani luhačovický tým ovšem není bez posily.

Do týmu lázeňského města přichází Viacheslav Bykhovsk, devatenáctiletý útočník původem z Ukrajiny. "Několik let tu ale studuje ve Zlíně, kde hrál také v týmu U19 FC FASTAV ZLÍN," nastínil Jelínek. Sám trenér je už dlouhá léta rovněž spojen také i s prvoligovým zlínským klubem. Nyní má dokonce post trenéra zlínského béčka. Skloubit tak tyto náročné trenérské aktivity s trénováním Luhačovic nebude v začínající sezóně jednoduché, na druhou stranu se Luhačovice mohou pyšnit opravdu kvalitním trenérem.  Aby se vše zvládalo co nejlépe, je nově ustanoven v Luhačovicích i jeho asistent. "Hrajícím asistentem trenéra bude Martin Bernátek, v mnoha ohledech mi už velmi pomáhá a rozjela se tak velmi slibná spolupráce," komentoval Jelínek. 

Cíle sezóny jsou podle něj pro luhačovický A-tým jasné. "Snažit se hrát dobrý fotbal a být co nejvýš v tabulce," uzavřel Jelínek. 

Mladý hráč z Ukrajiny - nová posila Luhačovic

Hrál už za Zlín a doma za FK Černomorec Oděsa

Autor: Nikola Synek

Mohlo by vás zajímat