Období Velikonoc svědčilo luhačovickému fotbalu

Ani v období Velikonoc se nezastavily fotbalové soutěže, což luhačovickým reprezentantům svědčilo.

Na Velký pátek se doma utkalo áčko s Boršicemi a dokázalo soupeře překonat nejen v první půli, která pro domácí znamenala vedení 1:0. Po Ve druhém poločase sice zaznamenali trefu i hosté, jenže domácí skórovali rovněž. Konečný výsledek zápasu Luhačovice A x Boršice tak zněl 2:1a znamená další úspěšné naplnění snahy lázeňského týmu udržet se na předních příčkách tabulky. Branky za domácí stříle v 45. minutě Štěpán Červenka a v 88. minutě Ondřej Červenka. Fotbalový klub Luhačovice tak na svém facebooku mohl zhodnotit: „Zvládli jsme těžký zápas s restartovaným týmem Boršic. Závěry obou poločasů, plných emocí, nakonec vyzněly kladně pro nás!“ Díky vítězství tak jsou Luhačovice v Krajském přeboru na druhé příčce, ovšem bodově mají stejně jako první Skaštice. Třetí místo drží s čtyřbodovou ztrátou Brumov.

Dařilo se i béčku

Čas svátků jara ovšem podobně jako áčko dokázalo využít i béčko Luhačovic. Velikonoční neděle přinesla také luhačovické záloze domácí utkání zakončené bodovým ziskem. Střetnutí se hrálo proti Zlechovu. Zápas se ale nevyvíjel v první půli tak pozitivně, protože po poločase byl stav 1:1. V druhé půli se podařilo dalšími dvěma brankami do sítě hostů zvrátit výsledek utkání na stranu fotbalistů lázeňského města. Za domácí v utkání střilel 2x David Červenka, jednu trefu zaznamenal Jan Zámorský.

Po debaklu z minulého kola se vracíme na výsluní!“ mohl tak jásat tým na facebooku, protože v rámci 1.B třídy skupiny C se opět v tabulce luhačovické béčko vyhouplo zcela do čela.  Sedmatřicet bodů jako lídr tabulky mají ovšem i druhé Nedakonice. Třetí je s jednobodovou ztrátou právě Zlechov.

Pozadu nezůstali ani dorostenci

Když doplníme, že na Bílou sobotu zvítězil ve své krajské soutěži i dorostenecký tým Luhačovic (U19), nelze než letošní Velikonoce považovat z pohledu luhačovických fotbalistů za velmi úspěšné. Obzvlášť, když po výhře v Dolní Bečvě luhačovický dorost ve své soutěži drží se skvělými 51 body první příčku. A to s desetibodovým náskokem na druhé Kateřinice i třetí Vlachovice.

Výsledek utkání Dolní Bečva – FKL U1️9️  0:4