Reklama
Reklama

Články

Nenechte si ujít program známého hypnotizéra Kroulíka, vystoupí v Městské knihovně


5. 4. 2019

Moc a síla hypnózy 2 je název programu, který ve středu 10. dubna od 18 hodin nabídne Městská knihovna Luhačovice. 

Představí se v něm známý hypnotizér Jakub Kroulík, který svým programem zaujal už řadu lidí po celé republice a představil se také v řadě různých pořadů v médiích.
"V programu se dozvíte, co je hypnóza, zda může být hypnóza nebezpečná a také o osobnostech hypnózy  v ČR a ve světě. Hlavně ale uvidíte a zažijete hypnózu v praxi, protože součástí besedy jsou také praktické ukázky sugesce a hypnózy," zve na zajímavý zážitek za Knihovnu Ladislava Gondová. Mentalista Jakub Kroulík je nepřehlédnutelný. "Nejen, že ho většinou potkáte v elegantním stylovém obleku, ale především má velké osobní charisma a pronikavý pohled. Rodák ze Rtyně v Podkrkonoší začínal jako kouzelník, ale toužil po dráze hypnotizéra. Dětský sen se mu splnil a v současnosti se věnuje mentalismu a snaží se v projektu Paranormální výzva objevit osobu se skutečnými paranormálními schopnostmi," dodala Gondová. 

Knihovna již v minulosti jedenkrát show známého mentalisty nabídla a o program byl mimořádný zájem. Pokud tedy možnost návštěvy vystoupení člověka zaujme, je vhodné aby si včas rezervovat lístek. Ten vyjde na 100,- Kč.  "Prodej, rezervace lístků a bližší informace jsou k dispozici buď přímo v Městské knihovně Luhačovice nebo na tel. č. 577132235, popř. email: knihovnaluhacovice.cz," doplnila Gondová. 

Autor: Nikola Synek

Mohlo by vás zajímat