Reklama
Reklama

Články

Kuželkáři venku uspěli, doma je čeká souboj s fenomenální Podbrezovou

Ilustrační foto (archiv)
Ilustrační foto (archiv)

21. 2. 2019

V šestnáctém kole kuželkářské Interligy se Luhačovicím při venkovním utkání proti soupeři z Dobřan dařilo.

Nejvzdálenější soupeř bojuje o přežití v Interlize a tak zisk každého bodu, hlavně v domácích  zápasech, má pro něj velkou cenu. Naše družstvo čekají dva těžké zápasy a tak zisk bodů z tohoto utkání by nás udržel v boji o medaile. Zápas byl plný nervozity na obou stranách a po dvou odehraných duelech byli blíže k vítězství domácí, vedení 3:1 a k dobru 68 kuželek je naplňovalo optimismem. Rozhodnutí o konečném výsledku ale přinesly poslední dvojice, kde Gorecký s Vaňkem potvrdili svoji současnou formu, své soupeře jasně přehráli a rozhodli o tom, že konečné vítězství a body získalo naše družstvo.   

Výsledek zápasu: Klokani CB Dobřany - Sokol Luhačovice  3:5

 

Další výsledky:

2.KLŽ

KK MS Brno - Luhačovice  1:7  2955:3169

Ženy jasně přehrály domácí hráčky a odvezly si důležité body. Nejvyšších výkonů v utkání dosáhly Šárka Nováková, která porazila 570 kuželek, Hana Konečná porazila 536 a Lenka Menšíková 530 kuželek.  

Jmdivize

Luhačovice "B" - KK Orel Telnice  6:2  3274: 3199

Naše "béčko" jede na vítězné vlně a tak telničtí "orli" odletěli s prázdnou. Velmi kvalitní výkony předvedli Máčalík s výkonem 580 poražených kuželek, Konečný 577 a nestárnoucí Petr Kudláček 571.  

 

Program na víkend:

Sobota 23.2.

10:00 hod. 2.KLŽ Luhačovice x TJ Sokol Husovice

14:00 hod. Interliga Luhačovice x ŠK Železiarne Podbrezová

Domácí publikum se bude moci potěšit jedinečným utkáním proti týmu, v němž účinkuje asi nejznámější kuželkářský profesionál a mistr světa Vilmoš Zavarko. Hovoří se o jeho přestupu, takže možná už v dalších letech v Interlize nebude k vidění. Fanoušci kuželkářského sportu by si tak určitě neměli jeho výkon na luhačovickéh kuželně nechat ujít.

 

Autor: Vlastimil Červenka

Mohlo by vás zajímat