Reklama
Reklama

Články

Město Luhačovice bude pořádat setkání jubilantů

Ilustrační foto (archiv)
Ilustrační foto (archiv)

18. 2. 2019

Rada města Luhačovice se na návrh Komise pro občanské záležitosti rozhodla změnit formu gratulací jubilantům a zavádí jejich pravidelná slavnostní setkání na půdě města. 

Od letošního března tedy individuální návštěvy u jubilantů nahradí jejich společná slavnostní setkání za účasti starosty či místostarosty.

„Budu velmi potěšen, když naši oslavenci přijmou pozvání. Rád se s nimi potkám, protože si myslím, že podobná vzájemná setkávání můžou být pro nás všechny obohacením, všechny názory a zkušenosti občanů nám pomáhají při naší práci,“ připomněl místostarosta Jiří Šůstek. 

První taková akce se bude konat již na konci dubna a bude to setkání 70tníků, tj. občanů Luhačovic narozených v roce 1949. Pozvánka s přesnými informacemi bude uveřejněna na webu města a v dubnových Luhačovických novinách.
„Věříme, že takové setkání bude pro naše občany příjemnou událostí a příležitostí setkat se se svými vrstevníky. Bude to také možnost dialogu s představiteli města, kdy mohou vyjádřit své potřeby nebo se na cokoli zeptat.", řekla Adéla Vitteková, předsedkyně Komise pro občanské záležitosti.
Pro jubilanty bude připraveno posezení s občerstvením, pamětní list a malá pozornost. Město také počítá s těmi jubilanty, kteří se nejsou schopni kvůli svému věku či zdravotnímu stavu takového společného setkání zúčastnit. Těmto občanům město nabídne na vyžádání možnost osobní návštěvy v jejich domově.

Autor: Tisková zpráva města Luhačovice

Mohlo by vás zajímat