Reklama
Reklama

Články

Luhačovickým kuželkářům vstup do sezóny nevyšel

Ilustrační foto (archiv)
Ilustrační foto (archiv)

3. 9. 2018

Letošní sezónu jsme zahájili zápasem Superpoháru na kuželně v Otrokovicích, v tomto zápase se utkává mistr ČR s vítězem poháru ČKA, kterým se stalo družstvo Lokomotivy Česká Třebová.

Družstvo soupeře nastoupilo v nejsilnějším složení i s posilami Dobešem a Rumlem, juniorskými reprezentanty. My jsme se museli bohužel obejít bez dvou hráčů základní sestavy, u Jirky Mrlíka to byly pracovní důvody a u Radka Polácha zdravotní problémy. V prvních dvojicích nastoupili Vaněk s Lekešem proti Dobešovi s Rumlem. Našim hráčům se vstup do zápasu nepovedl a svá utkání prohráli, hlavně díky Dobešovi, který zahrál velmi dobře, kdy jeho výkon - 630 poražených kuželek, byl nejvyšším výsledkem v celém zápase. V prostředních dvojicích porazil Gorecký Topiče, ale Molek nestačil na Havrana, takže před posledními dvojicemi soupeř vedl 3:1 a měl i pohodlný náskok v kuželkách. Ve finále nastoupili v našem dresu Červenka s Markusem proti reprezentantům Jirouškovi a Bínovi, který je mistrem světa v juniorské kategorii. Oba soupeřovi hráči potvrdili roli favoritů a s přehledem zvítězili. Po posledním hodu byl stav 7:1 a v poražených kuželkách 3556 ku 3396. Takže pohár pro vítěze zvedli nad hlavu hráči České Třebové. Generálka před sezónou se moc nevydařila.

V sobotu 8.9. zahajujeme další ročník Interligy na kuželně v České Třebové. A další víkend 15. září přivítáme na naší kuželně družstvo z Modranky.      

 

Autor: Vlastimil Červenka

Mohlo by vás zajímat