Reklama
Reklama

Články

Fotbalové střetnutí Provodova a Luhačovic rozhodly penalty


27. 8. 2018

V sobotu 25. srpna čekal fotbalisty Luhačovic velmi silný soupeř - na domácí půdě hrající vítěz loňského ročníku KP, který doma body neztrácí.

Zápas to byl těžký, dobře organizovaný Provodov hrál z pevné obrany a spíše spoléhal na brejkové situace. Ovšem naši zadáci si počínali taktéž velmi dobře. Bezpečně uhlídali duo Ulman, Haloda. V zápase jsme si vytvořili tlak, bohužel domácí odolávali. Největší příležitosti měl v první půli Broňa Červenka, ten bohužel mířil po rohu nad bránu Radka Petra. Stejně tak mířil Pavel Postava po přihrávce Kořenka. Provodov měl jednu slibnou příležitost ve 33. minutě, odražený míč se dostal na nohu domácího hráče, který těsně minul.
Ve druhé půli jsme si vytvořili dvě brankové příležitosti. V 72. minutě našel Kryšpín hlavu Peška, Radek Petr skvělým zákrokem míč chytil. V 75. minutě jsme měli ke gólu nejblíže, Mára Polách poslal krásný centr do vápna, David Hubáček se prosadil i mezi dvoučlenonnou obranou, bohužel míč skončil na tyči domácí svatyně. V závěru Haloda poslal odražený míč z voleje do Kryšpína a poslední slovo měl Polách, bohužel jeho hlavička mířila do rukou brankáře.
Na řadu tedy přišly penalty. Naši borci byli bezchybní. V poslední sérii domácí Urbánek trefil horní tyč a bylo rozhodnuto.

 

Penalty za Luhačovice bezchybně vstřelili: Suchý, Polách, Hubáček, Popelka, Červenka B.

Sestava Luhačovic: Švec-Kryšpín, Polách, Popelka, Červenka B., Kořenek J., Pavlíček V., Suchý, Postava, Hubáček, Bernátek (68. Pešek)

Trenér Jan Jelínek hodnotil zápas velmi pozitivně:
“Klukům dnes opravdu nemám co vytknout, zápas jsem si užil. Nasazení, aktivita, koncentrace, vše jsem tam našel. Bylo vidět, že chtějí vyhrát. Zápas to byl kvalitní, dostat se do tak organizované a zkušené obrany je velmi těžké. Bohužel tomu chyběl gól. Troufám si říct, že jsme byli většinu zápasu lepším týmem, ovšem musím ocenit i bojovnost a kvalitu soupeře. Přál bych si víc takových zápasů.”

 

Dařilo se i béčku FK Luhačovice, které vyhrálo svůj zápas v Havřicích jasně 7:1. Góly za Luhačovice dali: 2x Domink Mejzlík, Martin Horáček, Tom Hruboš, Dan Kovář, David Červenka a Honza Talaš

Autor: FK Luhačovice (upravil N.S.)

Mohlo by vás zajímat