Krajský přebor: FK Luhačovice vs. FC Brumov

Vstup do letošního ročníku Krajského přeboru se fotbalovému áčku nepodařil.

Utkání s Brumovem tým FK Luhačovice prohrál 0:3 (po prvním poločase byl stav 0:1), branky za Brumov: 25´ a 77´ Marek Chovanec, 73´ Jaroslav Bůbela

Hodnocení luhačovického trenéra Jana Jelínka:
“Zápas nám vůbec nevyšel. V první půli to vypadalo na vyrovnaný boj, plný osobních soubojů. Hra se kouskovala, a oba týmy si sem tam vytvořily nebezpečnou situaci. Bohužel soupeř jednu naši chybu potrestal gólově.
Druhý poločas jsme tempo stupňovali a po vyloučení Zvoníčka jsme začali držet míč. Hosté ovšem bojovali a do šance nás nepustili. Dva brejky soupeř vyřešil gólově a bylo po zápase. Jsem zklamaný z výkonů hráčů, kteří neustále prahnou po základní sestavě, ale na hřišti kvalitu opakovaně neukázali. Pusou se fotbal nehraje! Zatím co soupeř si s absencemi poradil, my vůbec ne. Proto jsme zaslouženě prohráli. Jediné pozitivum z naší strany byl výkon Jendy Kořenka, který se vrátil do hry po vážném zranění a byl z naší jedenáctky nejlepším hráčem.”