Reklama
Reklama

Články

Luhačovičtí orienťáci pořádají další ročník triatlonu

Snímek z cyklistické části závodu na jednom z předchozích ročníků
Snímek z cyklistické části závodu na jednom z předchozích ročníků

31. 7. 2018

Ve čtvrtek 2. srpna se v okolí Luhačovic poběží další ročník tradičního LCE triatlonu, který pořádá Oddíl orientačního běhu TJ Slovan Luhačovice. Startují zejména členové oddílu, ale také další sportovci z řad široké veřejnosti. Letos se možná navíc startovní pole rozroste oproti jiným rokům.  O nadcházejícím víkendu se totiž konájí V Pozlovicích a Luhačovicích závody v orientačním běhu Rumpál 2018, kam se sjede několik set účastníků. Je proto možné, že část příznivců orientačního běhu přijede už s předstihem, aby stihli i triatlon. 

 

Čtvrteční LCE triatlon se bude konat na obvyklé trati. Začíná se plaváním na rybníce Křešov mezi Slopného. Start je v 17 hodin. Po plaveckém úseku vyrazí účastníci na cyklistickou část, která je zavede po hřebeni přes Petrůvku nad Luhačovice. Muži (respektive účastníci delší trati) tu sjíždějí  k sportovnímu centru Radostova a během se vrací opět do kopce kolem hřbitova. Ženská kategorie má depo kol na hřebeni odkud pokračuje během , stejně jako potom muži směrem do cíle v Kolibě u Luxů v Újezdci. 

Více informací o LCE triatlonu:

http://www.ob-luhacovice.cz/201807021181/zpravy/oddilove-zpravy/9.rocnik-lce3atlonu-bude-ve-ctvrtek-2.8.2018-start-v-1700/menu-id-33.html

Další info o třídenních závodech Rumpál:

http://www.ob-luhacovice.cz/poradame/rumpal/rumpal-2018/menu-id-90.html

Autor: Nikola Synek

Mohlo by vás zajímat