Reklama
Reklama

Články

Fotbalistům začíná sezóna, v sobotu hrají předkolo MOL Cupu


26. 7. 2018

Pro tým Fotbalového klubu Luhačovice startuje sezóna domácím utkáním proti Slavičínu, které se odehraje v sobotu 28. července od 10:15 na hřišti v areálu SC Radostova.

Jde o zápas předkola celostátního MOL Cupu. Do této pohárové soutěže se áčko Luhačovic probojovalo díky vítězství v posledním ročníku Poháru hejtmana Zlínského kraje. V MOL Cupu se hraje vyřazovacím způsobem. Pokud by se podařilo zdolat Slavičín (hrající divizi) a postoupit soutěží dále, mohli by se fotbalisté lázeňského města střetnout dokonce i s papírově ještě daleko silnějšími ligovými celky. Fanoušci by proto měli přijít své fotbalové reprezentanty podpořit dobrou diváckou kulisou a snažit se jim tak pomoci v postupu, který by nabídl další zajímavé zápasy.

Krajský přebor, který hraje fotbalové áčko Luhačovic jako svou hlavní soutěž, má v plánu první domácí utkání 11. 8. Hrát se bude proti Brumovu od 10:15. Přestože se jedná o 2. kolo KP, bude to letošní premiérový zápas přeboru. Kvůli utkáním krajského Poháru hejtmana se totiž první kolo přeboru dohraje až v listopadu. 

Jedenáctého srpna začne nová sezóna také pro luhačovické béčko, které po postupu z okresu sehraje své první utkání v rámci krajské 1. B Třídy. Zaščátek je v 13:30. 

Autor: Nikola Synek

Mohlo by vás zajímat