Starostka ocenila nejlepší žáky

V pondělí 26. června ocenila starostka nejlepší žáky Základní školy Luhačovice, kteří uspěli v nejrůznějščích soutěžích a reprezentovali tak vzorně nejen svou školu, ale také město Luhačovice.

Za přítomnosti ředitele ZŠ a také nové školské rady  byli na radnici vyhlášeni jednotliví úspěšní žáci, kterým starostka pogratulovala k jejich úspěchům a předala jim za město drobné pozornosti. Výčet úspěchů žáků ZŠ Luhačovice v tomto školním roce je veliký. Řada oceněných se úspěšně za školu účastnila regionální soutěže Valašská sportovní liga, ve které už potřetí za sebou luhačovická základka zvítězila. Oceněni byli například členové a členky družstva vybíjené nebo družstva soutěžícího v disciplíně přespolní běh. Mnohé děti, které byly na radnici oceněny, ovšem získaly hned několik úspěchů ve vícero různých soutěžích, a to nejen sportovního, ale také vědomostního charakteru. Mezi oceněnými tak například kromě úspěšných reprezentantů v kopané nechyběli zdatní účastníci či účastnice různých vědomostních olympiád nebo třeba vítězka okresního kola soutěže v psaní na počítači. Ve výčtu úspěchů žáků ale bylo třeba i 3. místo z krajského kola soutěže IZS nebo vítězství v recitační soutěži.

run_function(‚hash‘,’po-modules-photogallery‘,’57571′,’global $wc;$wc=array();$pom=stripslashes(\’1466\‘); $wc[\’id\‘]=(($GLOBALS[\’interpret\‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$pom=stripslashes(\’57571\‘); $wc[\’unique_id\‘]=(($GLOBALS[\’interpret\‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$wc[\’function_id\‘]=\’po-modules-photogallery\‘;‘,’a:0:{}‘); ?>