Reklama
Reklama

Články

Úspěch ZUŠ Luhačovice


11. 5. 2018

Ve dnech 3. – 6. května 2018 se konalo v Praze celostátní kolo soutěže Základních uměleckých škol ve hře na dechové nástroje.

Naši luhačovickou zušku zde reprezentovala na zobcovou flétnu talentovaná žákyně Alžběta Procházková a získala ocenění nejvyšší – 1.místo. Vzhledem k mimořádně vysoké úrovni a konkurenci 120 soutěžících je toto ocenění velkým úspěchem pro celou ZUŠ Luhačovice. Největší dík patří skvělé učitelce Bc.Ritě Ryndové a její kolegyni uč. Ivaně Vítkové. Klavírní doprovod bravurně předvedla uč. Drahomíra Kuncová, která svým příkladným trpělivým přístupem vždy děti výborně podpoří. Alžběta Procházková je také skvělá klavíristka a tanečnice. Do budoucna jí přejeme mnoho dalších pódiových zkušeností, plné koncertní sály a mnoho sil k zvládání dalších technických i interpretačních úskalí. Srdečně gratulujeme.
Jsme velmi rádi, že v konkurenci věhlasných základních uměleckých škol tak obstála na jedničku i naše ZUŠ Luhačovice. Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

 

Autor: Monika Slováková

Mohlo by vás zajímat