Béčko vstřelilo stejně jako na podzim Dolní Lhotě 8 branek!

Po výhře na půdě posledního celku tabulky z Rokytnice čekalo béčko derby s Dolní Lhotou.

Dolní Lhota přijela s touhou vrátit podzimní debakl z domácího hřiště, ale moc se jí to nepovedlo. V prvním poločase byla často na míči, ale do kabin se šlo za stavu 4:0 pro domácí. Ve 20. minutě se do samostatného úniku dostal David Červenka a otevřel skóre utkání. V 25. minutě si Dolní Lhota vypracovala největší šanci zápasu, ale Kovář tak dlouho váhal se zakončením, až se z levé strany přiřítil Kořenek a krásným skluzem zblokoval jeho pokus. V 33. minutě se vydal dopředu stoper Suchý, prošel středem hřiště, posunul míč na pravou stranu Zámorskému, který mu jej krásně vrátil do náběhu. Bombou pod víko zvýšil na 2:0. Ve 40. minutě se po hezké kombinaci dostal do úniku Zámorský a se svým sólem si věděl rady 3:0. V poslední minutě první půle rozehrál Polách volný přímý kop na Jelínka, který střelou na bližší tyč procedil Stratila a vštřelil tak stou branku béčka v sezóně. Do druhé půle nastoupili domácí s vědomím náskoku a toužili přidat ještě další branky. V 57. minutě se prosadil Marek Polách a to bylo na dlouhou dobu všechno, V poslední desetiminutovce padly ještě tři branky. Nejprve se dvakrát prosadil v úniku David Červenka a osmý zářez přidal po hezké kombinaci do prázdné branky Martin Horáček! Dolní Lhota tak stejně jako na podzim selhala v derby a odvezla si osmigólový výprask!

Branky: David Červenka 3x, Suchý, Zámorský, Jelínek, Polách, Horáček