Fotbalové áčko se doma utkalo s Hlukem

Áčko po postupu do finále krajského poháru čekal soupeř ze středu tabulky a to Hluk.

Do utkání jsme vstoupili lépe a již v 9. minutě jsme se radovali z vedoucí branky. Na centr Broni Červenky z volného přímého kopu si na hranici pokutového území naskočil Tonda Popelka a hezkou hlavičkou na zadní tyč otevřel skóre! Z vedení jsme se ovšem neradovali dlouho, jen pouhé tři minuty. Ve 12. minutě se po hezké kombinaci dostal do sóla Martiš a obstřelil vyběhnutého Švece 1:1. Hluk se soustředil především na bránění a spoléhal na rychlé protiútoky. V 27. minutě přišla nejhezčí akce zápasu. Postava udržel v několika soubojích na polovině hřiště míč,ten  po několika přihrávkách doputoval na druhou stranu hřiště na Lišku, který krásným centrem do kapsy našel naběhnutého Pavla Postavu. Ten pak neměl problém trefit odkrytou branku 2:1. Stejně jako po první brance tak i po druhé se dostal do sóla opět Martiš, opět překonal Švece, ale míč jen těsně minul svatyni domácích. V 37. minutě skóroval Martin Pavlíček a tak do kabin odcházeli spokojenější domácí. Šest minut po zahájení druhé půle vstřelil Hluk kontaktní branku, když si na centr v pokutovém území naskočil zcela volný Martiš a vstřelil tak svou druhou branku v utkání 3:2. Po této brance jsme se soustředili na obranu a nepouštěli jsme Hluk do vyloženějších šancí. V 72. minutě se po minutě na hřišti prosadil na pravé straně David Červenka a krásnou přihrávkou našel v náběhu Marťu Pavlíčka, který propálil Fojtíka 4:2. V závěru se ještě prosadil z volného přímého kopu Polách a uzavřel tak účet zápasu na 5:2!

Branky: Popelka, Pavlíček 2x, Postava, Polách – Martiš 2x