Pohárový sen pokračuje!

Na svátek 1.května čekal naše borce fotbalový svátek a to zápas v Nevšové o postup do finále Poháru hejtmana Zlínského kraje.

První šanci zápasu si vypracovali domácí. Po levé straně se prosadil Vašička, ale jeho střela jen vyprášila rukavice pozorného Švece. Prakticky do konce první půle jsme si vypracovávali gólové šance jen my. Po čtvrthodině hry první zahodil hlavičkující Pavlíček, s jehož pokusem si poradil Konečný. V 25. minutě se krásně uvolnil Štěpán Červenka a předložil míč nabíhajícímu Poláchovi, který nedal střele z první velkou razanci a jeho pokus vyškrábl opět Konečný. První branka tak přišla v poslední pětiminutovce první půle. Na přetažený centr ze standartní situace si naskočil Postava, hlavičkou vrátil míč před prázdnou bránu na nabíhajícího Pavlíčka, který se nemýlil – 0:1! Do druhé půle jsme vlétli jak uragán a již po minutě hry se na pravé straně uvolnil Kryšpín, předložil míč Postavovi, jehož střelu z první fantasticky vytěsnil Konečný na roh. V 50. minutě se po krásné kombinaci dostal do sóla Pavlíček, ale jeho bombu zastavila tyč! Vytoužené druhé branky jsme se tak dočkali až v 58. minutě. Po pravé straně unikl Liška, křižným centrem našel na druhé straně v náběhu Hubáčka, který nádherným centrem oslovil na malém vápně naběhlého Červenku, který se zvýšil na 0:2.  Domácí se ve zbytku zápasu dostali jen do jedné šance, ale s tou si poradil Švec. Po konci zápasu tak v našich řadách mohla propuknout radost z postupu do finále, které se odehraje koncem května na zlínské Letné!