Boj o druhé místo tým FK Luhačovice zvládl

V první půli jsme měli výborných 25. úvodních minut. Bohužel se nám podařilo vstřelit jen jednu branku. To se po kombinaci radoval Martin Pavlíček z prvního gólu. Soupeř pak ale vyrovnal tečovanou střelou z hranice pokutového území. Tím se dostal do hry. Šance se přelévaly na obou stranách. Ve druhé půli Morkovice více kontrolovaly míč. My jsme vyráželi do brejků. Oba brankáři museli řešit několik slibných příležitostí. Rozhodlo se až v závěru. Tentokrát jsme skórovali my, tečovaná střela Martina Pavlíček zapadla k tyči. Morkovice vrhly vše do útoku, ale ztroskotaly na naší pozorné obraně. Naopak my jsme se v závěru ocitli dvakrát osamoceni před hostujícím brankářem. Další uklidňující branku se nám sice nepodařilo vstřelit, ale zápas i tak skončil vítězstvím.

Hodnocení trenéra FK Luhačovice Jana Jelínka:

“Opět se potvrdilo, že Morkovice mají silné mužstvo. Utkání bylo náročné, divákům se muselo líbit. My jsme byli šťastnější. Výborný výkon podali oba golmani. Zápas mohl skončit klidně 5:5”

Výsledek utkání: FKL A – FC Morkovice 2:1

Po 18 odehraných utkáních tohoto ročníku krajského přeboru se tak Luhačovice usadily na 2. místě se 34 body, právě před třetími Morkovicemi, který má bodů 30 (stejně jako Holešov, který odehrál ale o zápas méně). Tabulku vede suverénně Provodov se 49 body.

Další utkání čeká FK Luhačovice v sobota 28. 4. od 16:30 v Kvasicích