Reklama
Reklama

Články

Pro malé fotbalisty byl připraven velký zážitek


10. 4. 2018

Tým FK Luhačovice připravil pro své nejmladší hráče z přípravky jedinečný zážitek. Doprovázeli totiž prvoligové fotbalisty při víkedovém kole fotbalové HET ligy ve Zíně!

Sedmého dubna se zúčastnili hráči mladší přípravky FK Luhačovice (roč. 2009 a mladší) s trenéry Petrem Garajou a Radkem Adoltem utkání FC FASTAV ZLÍN – FC BANÍK OSTRAVA na stadionu Letná jako doprovodný tým domácích hráčů. Pro představení hráčů dostali kluci dresy Baníku, ve kterých hráče doprovodili před tribuny se 6000 fanoušky.

V poločase navíc odehráli miniutkání s přípravkou Zlína, kde výborným výkonem rozhodně nezklamali a byli oceněni skandováním fanoušků FASTAVU a BANÍKU stejně jako ligoví fotbalisté. V mezičasech, kdy nedoprovázeli a nehráli, sledovali všichni kluci a jejich rodiče mistrovské utkání. Celé odpoledne se velmi vydařilo.

Tímto chceme poděkovat všem klukům za vynikající reprezentaci FK Luhačovice a jejich rodičům za podporu kluků a pomoc při organizaci tohoto zážitku.

Účastníci doprovodu: Jakub Šimek, Kryštof Jemelka, Tomáš Kubáček, Josef Nevěřil, Tomáš Pilka, Oldřich Bartoníček, David Kubík, Daniel Kubík, Filip Krajča, Adam Zapletal, Daniel Adolt.

Autor: FK Luhačovice (upravil N.S.)

Mohlo by vás zajímat