Reklama
Reklama

Články

Kuželkáři úspěšně sehráli předposlední kolo Interligy. Pojistili si medaile!

Ilustrační foto (archiv)
Ilustrační foto (archiv)

9. 4. 2018

Po dvoutýdenní pauze pokračoval letošní ročník Interligy předposledním 21. kolem, ve kterém jsme cestovali až na východ Slovenska, na kuželnu TJ Tatran Spišská Nová Ves. Domácí družstvo je již jasným sestupujícím z Interligy, kdežto my jsme nastupovali do zápasu s odhodláním využit příležitosti k potvrzení zisku titulu Mistra ČR.

Domácí se chtěli důstojně rozloučit s Interligou a tak před svými „skalními“ fanoušky urputně bojovali o poslední možné body. Svědčí o tom i jejich druhý nejvyšší domácí výkon jarní části. Naši hráči ale potvrdili roli favorita a ukázali, že postavení našeho družstva v tabulce je zasloužené. Přehráli domácí hráče ve všech duelech a naložili jim „kanára“, takže 0:8

K tomuto jednoznačnému vítězství přispěli svými výkony Markus 611, Vaněk 617, Polách 601, Lekeš 548, Mrlík 572 a Gorecký 601. Celkový výkon družstva je 3550 poražených kuželek, když domácí porazili 3413.

V sobotu 14.4. 2018 od 14:00 hostíme v posledním zápase sezóny družstvo KK PSJ Jihlava. Zveme všechny příznivce kuželek ke zhlédnutí tohoto utkání i účasti na předání historicky prvních zlatých medailí spojených se ziskem titulu Mistr ČR v kuželkách, i bronzových medailí za umístění na 3. místě v Interlize.

 

Další kuželkářské výsledky:

2.KLŽ

KK Moravská Slávia Brno - TJ Sokol Luhačovice 7:1 (3138-3040)

Naše ženy nezvládly zápas na „Morendě“ a od „kanára“ je zachránila Lenka Menšíková, která jediná získala bod, když přehrála svoji soupeřku výkonem 532 kuželek, což byl i nejvyšší dosažený výkon našich hráček.

V sobotu 14.4. hostí naše ženy od 10:00 hod. v posledním zápase sezóny družstvo KK PSJ Jihlava.

Jmdivize

TJ Sokol Luhačovice „B“ – TJ Jiskra Otrokovice 2:6 (3196-3318)

Naše družstvo „B“ nevyužilo výhody domácí kuželny a přenechalo body otrokovickým kuželkářům. Pouze výkony Tomáše Juříka /588/ a Milana Žáčka /563/ snesou přísnější měřítko, ostatní hráči zůstali svými výkony za očekáváním a na soupeře nestačili.

 

Autor: Vlastimil Červenka

Mohlo by vás zajímat