Reklama
Reklama

Články

Fotbalisté Luhačovic se utkali s týmem Štítné nad Vláří


5. 4. 2018

Po hodech přichází půst. To platilo aktuálně i pro fotbalisty Luhačovic v zápasech krajského přeboru.

 

Po kanonádě, při které v prvním jarním zápase doma nasázeli Rožnovu devět gólů, v dalším zápase hraném 1. dubna ve Štítné luhačovičtí nedokázali vstřelit branku. 
V první půli jsme kontrolovali hru, ale bohužel bez nebezpečné koncovky. Domácí pozorně bránili a vyráželi do brejků. Vyloženou šanci si vypracovali jednu, kdy pozorný Švec likvidoval tečovaný míč. A osamocený hráč domácích nedokázala dorazit do prázdné brány. Naši kluci se snažili rozbít defenzivu hlavně centrovanými míči. Bohužel Martin Bernátek sám na zadní tyči mířil nad. Popelku a Červenku vychytal domácí Vaculík. Domácí se prezentovali ještě jednou střelou, kterou ovšem Švec bez problémů kryl. 
Ve druhé půli už to bylo z naší strany horší. První chybu v rozehrávce ještě dokázal Švec zahasit. Ale druhou už ne. J. Liška vypíchl míč našemu obránci a sám před Švecem se nemýlil. Domácí šli do vedení. Těsně před obdrženou brankou jsme zahrozili z přímého kopu. Ondra Červenka bohužel mířil hlavou vedle. Další příležitost měl Postava, ale i ten ztroskotal na Vaculíkovi. V posleních minutách jsme domácí tlačili, bohužel branku se nám nepodařilo vstřelit. Největší šanci zápasu měl Martin Pavlíček, který hlavičkoval do šibenice, ovšem Vaculík na lajně čaroval a tak tak vytáhl míč na rohový kop. To byla poslení tečka zápasu.

Výsledek utkání: Štítná nad Vláří vs. FKL 1:0 (0:0)

Autor: FK Luhačovice

Mohlo by vás zajímat