Reklama
Reklama

Články

Noc s Andersenem 2018


28. 3. 2018

Rok se s rokem sešel a knihovna v pátek 23.3. opět ožila dětmi a milými hosty na již tradiční akci Noc s Andersenem. Pro 27 malých účastníků byl připraven bohatý program v duchu knížky Josefa Čapka Povídání o pejskovi a kočičce, která letos slaví krásných 90 let od prvního vydání.

Je jasné, že bez her a soutěžení by celá akce neproběhla, ale největší úspěch měla asistenční fenka Bella, která pod vedením paní Daniely Kuncové předvedla, jak se dokáže postarat o druhé a co zvládá v rámci agility. Rozdováděné děti zklidnilo čtení strašidelné pověsti v podání našeho hosta, bez něhož se tato akce již léta neobejde, Mgr. Romana Leblocha. Program byl obohacen i setkáním se spisovatelkou Janou Hochmanovou a čtením úryvku z její knihy Samé krásné věci.
Děkujeme všem účastníkům za vytvoření milé a pohodové atmosféry, paní Veronice Záhorské za obohacení občerstvení pro děti a těšíme se na další rok.

Akce Noc s Andersenem se v rámci celé republiky konala již po osmnácté. Tu luhačovickou místní knihovna pořádala ve spolupráci s DDM Luhačovice.

  

Autor: Milana Mikulcová

Mohlo by vás zajímat