Reklama
Reklama

Články

Hned dva luhačovické hotely získaly prestižní ocenění

Oceněn byl také hotel Alexandria (foto archiv)
Oceněn byl také hotel Alexandria (foto archiv)

20. 3. 2018

Rovnou dva luhačovické hotely uspěly v prestižní soutěži CZECH HOTEL AWARDS, která oceňuje nejlepší hotely v republice. Už pošesté získal v rámci Zlínského kraje prvenství a tedy titul Hotel roku, luhačovický hotel Alexandria, který zvítězil jednak  v kategorii čtyřhvězdičkových hotelů a také v kategorii wellness hotelů. 

 

Při udílení cen ale nezůstal pozadu ani další z luhačovických adeptů na ocenění - hotel Radun. Ten získal díky skvělým gastronomickým službám, které jsou součástí hotelu. V rámci Zlínského kraje je tak vítězem CZECH HOTEL AWARDS v  kategorii restaurace. 

Určitě je vhodné zmínit, že kromě luhačovických hotelů se stal dalším úspěšným účastníkem  CZECH HOTEL AWARDS rovněž hotel Ogar ze sousedních Pozlovic. Ten obsadil v rámci Zlínského kraje druhou příčku v kategorii tříhvězdičkových hotelů. 

Prestižní soutěže CZECH HOTEL AWARDS se účastnilo na 800 hotelů z celé ČR. Při březnovém vyhlášení výsledků na slavnostním večeru se absolutními vítězi celorepublikově stali v kategorii tříhvězdičkových hotelů Family Hotel Okoř, mezi čtyřhvězdičkovými Hotel Theatre a mezi pětihvězdičkovými Chateau Mcely. Kongresovým hotelem roku 2018 byl vyhlášen Hotel Galant Mikulov a kategorii Wellness a Spa opanoval Hotel Berg. Jako nejlepší restaurace byla oceněna ta patřící k hotelu Miura Čeladná.

Autor: Nikola Synek

Mohlo by vás zajímat