Reklama
Reklama

Články

Infocentrum jinak: Před Vánoci může být i pomocí pro ty, kdo pořizují dárky na poslední chvíli


22. 12. 2017

Patříte k těm, kteří pořizují vánoční dárky na poslední chvíli, nebo vás prostě nenapadá, čím některé blízké potěšit? Pomoci s řešením by mohlo luhačovické Městské turistické informační centrum, které je součástí domu kultury Elektra.


„Lze u nás nakoupit jednak různé zajímavé upomínkové předměty s tematikou Luhačovic, dají se zde především ale koupit také lístky na nejrůznější kulturní akce v příštím roce, a to nejen ty luhačovické," upozorňuje referentka infocentra Terezie Bartoníčková. 

Díky tomu, že je infocentrum napojeno na systém TICKETPORTTAL, lze si tu pořídit lístky na koncerty a další akce po celé republice. „Vstupenky na kulturní akce mohou být atraktivním dárkem. Není přitom nic jednoduššího, než zajít k nám a po zaplacení máte lístky k dispozici. (Platí se pouze hotově.) Výběr akcí je bohatý a pořídit lze samozřejmě také lístky na kulturní představení, které plánuje v příštím roce přímo kulturní dům Elektra," doplnila Bartoníčková. V Elektře vystoupí v roce 2018 například stálice české populární hudby Petra Janů. "Lidé se mohou ale těšit zkraje roku také na představení s Jaroslavem Duškem nebo na show Zdeňka Izera," uzavřela Bartoníčková. 

Infocentrum je otevřeno jak v pátek dvaadvacátého, tak v sobotu 23. prosince. Otevírací doba v poslední den před Štědrým dnem je od 9 do 17 hodin. (s polední pauzou v době 12:00-12:30)

Autor: Nikola Synek

Mohlo by vás zajímat