Reklama
Reklama

Články

Dopravě v Luhačovicích se uleví. Končí zhruba týdenní uzavírka v Nádražní ulici

Uzavření části Nádražní ulice více než týden komplikovalo dopravu
Uzavření části Nádražní ulice více než týden komplikovalo dopravu

1. 11. 2017

Od 23. 10. do 1. 11. byla povolena úplná uzavírka Nádražní ulice, konkrétně její části směřující od autobusového nádraží k budově Městské knihovny. Zavření jinak velmi vytížené komunikace komplikovalo dopravu. 

„O uzavírku ulice požádala společnost VAK Zlín, protože zde potřebovala vyměnit vodovodní potrubí. To se měnilo takzvanou bezvýkopovou metodou, odkryly se tedy jen vstupy do šachet, ve kterých potom probíhala výměna potrubí," nastínil za Odbor dopravy MÚ Luhačovice Jiří Černobila.
Vzhledem k lokalitě uzavírky se tak zkomplikovala dopravní situace v centru, zejména v souvislosti s příjezdy a odjezdy autobusů na nádraží. Kvůli zavření uvedené spojnice k hlavní tepně města Masarykově ulici se musely všechny tudy běžně projíždějící spoje vydat jinudy. Od Masarykovy ulice k nádraží a zpět se tak dostávaly autobusy kolem zámku.
„Z důvodu objízdné trasy byla proto také v uvedeném termínu přemístěna zastávka Luhačovice, u zámku, která se posunula z Masarykovy ulice na Družstevní do úrovně Zámecké galerie," uzavřel Černobila.

Autor: Nikola Synek

Mohlo by vás zajímat