Reklama
Reklama

Články

Tenisté si v Luhačovicích mohou v chladných měsících opět zahrát v nafukovací hale


31. 10. 2017

Jak se již stalo tradicí ani chladnější měsíce roku v Luhačovicích nijak nezabrání milovníkům bílého sportu v jejich oblíbené aktivitě. Tenisté mohou i letos využít s příchodem chladných podzimních dnů možnosti zahrát si v příjemném prostředí nafukovací haly, která opět pátého října vyrostla nad kurtem, jež je součástí Sportovního centra Radostova. 

Jak potvrdil ředitel SC Radostova Tomáš Mejzlík, je o možnost zahrát si zde tenis značný zájem. "Týdně se zde hraje zhruba 50 až 60 hodin. Nejvíce je hala vytížena samozřejmě v odpoledních hodinách a večer do zhruba 21 hodin," nastínil Mejzlík. 

Místní i turisté, kteří se rozhodnou navštívit lázeňské město v chladnější části roku, si tak mohou v pohodě zahrát v příjemném klimatu haly a nemusejí se ohlížet na rozmary počasí ani na to, že dny se krátí a tma bývá již brzy, protože hala je samozřejmě osvětlená. Také tato možnost vyžití nabídnutá milovníkům tenisu je jistě vítaným zpestřením pro ty, kdo do Luhačovic zamíří v období podzimu a zimních či jarních měsíců. Stejně jako například zbudování městské plovárny před pár lety tak zvyšuje atraktivitu pobytu v Luhačovicích i mimo hlavní lázeňskou sezónu. 

Cena hodinového pronájmu kurtu je ve všední dny do 15 hodin 250 Kč. Ve zbývajícím čase, tedy v pracovní dny později odpoledne a během víkendů a svátků přijde hraní na kurtu na 350 korun. Další informace lza nalézt na www.radostova.cz .

 

Jak se dostat k SC Radostova?

 

Autor: Nikola Synek

Mohlo by vás zajímat