Reklama
Reklama

Články

Úřad práce upozorňuje, že se v listopadu uskuteční Burza práce a Přehlídka středních škol


26. 10. 2017

Také lidé z Luhačovic a okolí mohou v listopadu zavítat na Burzu práce a Přehlídku středních škol, kterou připravuje zlínská Krajská pobočka Úřadu práce České republiky. Akce se uskuteční 21. listopadu ve Zlíně. Vystavovateli budou zaměstnavatelé a zástupci středních škol ze Zlínského kraje. 

 

"Akce je zaměřena na rodiče dětí končících základní školu, absolventy základních, středních a vysokých škol a na osoby hledající nové zaměstnání," zve k návštěvě této události  Jana Smolková z oddělení trhu práce zlínského Úřadu práce. Vysvětlila rovněž, co vše se mohou příchozí na akci dozvědět. 

"Návštěvníci budou mít na jednom místě možnost získat informace pro důležité rozhodnutí o výběru střední školy a pro budoucí profesní uplatnění žáků devátých tříd, ale také komunikovat s personalisty zúčastněných firem, seznámit se s nabídkou volných pracovních míst a předat firmám svůj životopis. Bude možné samozřejmě i využít poradenství jednotlivých oddělení Úřadu práce ČR týkající se práce v zahraničí, rekvalifikací, projektů a aktivní politiky zaměstnanosti," doplnila Smolková. 

Burza práce a přehlídka středních škol je realizovaná v rámci projektu Efektivní služby zaměstnanosti, reg. č. CZ.03.1.54/0.0/0.0/15_011/0000056, který je spolufinancován z Evropského sociálního fondu, konkrétně z Operačního programu Zaměstnanost a státního rozpočtu České republiky. Vstupné ani účastnický poplatek se díky tomu nehradí.

Plakát akce:

Autor: Nikola Synek

Mohlo by vás zajímat