Reklama
Reklama

Články

Páté kolo Interligy

Ilustrační foto
Ilustrační foto

16. 10. 2017

V pátém kole jsme zavítali na kuželnu druhého celku Interligy ŠKK Trstená Starek.

Domácí do první dvojice postavili polského reprezentanta Konopku spolu s Šibalem, my jsme zkusili zápas rozehrát s Martinem Vaňkem a Jirkou Mrlíkem. Konopka hrál velmi dobře do plných, kdy porazil o 19 kuželek víc než Martin, který měl zase lepší dorážku, ale jen o tři kuželky. Domácí hráč zvítězil jasně na první dráze, a pak si vybral velkou porci štěstí, když zvítězil na druhé dráze o jednu a na třetí o dvě kuželky. Domácí si připsali první bod. To Jirka ukázal, že mu tyto dráhy vyhovují a od prvního hodu přesvědčoval domácí, že on jim rozhodně body nepřenechá. Přesnou hrou získal body na všech čtyřech drahách a zejména výkon na poslední byl excelentní, kdy porazil do plných 118 a v dorážce 71 kuželek, celkem porazil 668 kuželek, což byl nejvyšší výkon v utkání. Soupeř zůstal na 598 kuželkách. Stav 1:1 a 74 kuželek pro nás. Do druhé dvojice nastoupil Koleják s Čechem, za nás Filip Lekeš a Michal Markus. Filip svoji loňskou formu zatím pořád hledá a tak pro domácího hráče nepředstavoval velkou překážku. Ten s přehledem porazil 609 kuželek, Filipovi se nedařilo a tak svým výkonem 531 vlastně celý náskok ztratil. Souboj nejzkušenějších, Čecha s Markusem, začal domácí hráč jasnou výhrou na první dráze, pak Michal zlepšil koncentraci a další dvě dráhy jasně vyhrál, jenže na poslední mu nevyšly plné, soupeř se uklidnil a dotáhl souboj do vítězného konce. Celkem porazil 615 proti Michalovým 583 kuželkám. Vše se mělo rozhodnout v posledních duelech. Za domácí nastoupili Starek s Jurisem, v našem dresu Rosťa Gorecký s Radkem Poláchem. I když naši hráči bojovali, tak zvrátit utkání v náš prospěch se jim už nepodařilo. Rosťa po vítězství získal pro nás druhý bod, na jeho výkon 636 poražených kuželek bylo Starkových 612 málo. To Juris porazil Radka na třech drahách a jeho 651 poražených kuželek bylo nejvyšším výkonem domácího družstva. Radek porazil 614 kuželek.
Výsledek utkání: ŠKK Trstená Starek - TJ Sokol Luhačovice 6 : 2 (3715 – 3646)

 

2. KLŽ

KK Blansko B - TJ Sokol Luhačovice 2:6 (3111-3189)
Ženy si z blanenské kuželny, kde se minulý týden bojovalo o světový pohár družstev, odvezly oba body, když nejvyšší výkon, 568 kuželek, si připsala Šárka Nováková.

Jmdivize
TJ Sokol Luhačovice B - KK Vyškov B 2:6 (3102-3185)
Naše „B" pokračuje v nepřesvědčivých výkonech a přenechalo body vyškovským hráčům. Nejlepšího výkonu dosáhl Milan Žáček, který porazil 575 kuželek.

 

Pozvánka na víkend:

Sobota 21.10.
10:00 - 2.KLŽ TJ Sokol Luhačovice - TJ Sokol Husovice
14:00 Interliga TJ Sokol Luhačovice – TJ Sokol Husovice

V pátém kole jsme zavítali na kuželnu druhého celku Interligy ŠKK Trstená Starek. Domácí do první dvojice postavili polského reprezentanta Konopku spolu s Šibalem, my jsme zkusili zápas rozehrát s Martinem Vaňkem a Jirkou Mrlíkem. Konopka hrál velmi dobře do plných, kdy porazil o 19 kuželek víc než Martin, který měl zase lepší dorážku, ale jen o tři kuželky. Domácí hráč zvítězil jasně na první dráze, a pak si vybral velkou porci štěstí, když zvítězil na druhé dráze o jednu a na třetí o dvě kuželky. Domácí si připsali první bod. To Jirka ukázal, že mu tyto dráhy vyhovují a od prvního hodu přesvědčoval domácí, že on jim rozhodně body nepřenechá. Přesnou hrou získal body na všech čtyřech drahách a zejména výkon na poslední byl excelentní, kdy porazil do plných 118 a v dorážce 71 kuželek, celkem porazil 668 kuželek, což byl nejvyšší výkon v utkání. Soupeř zůstal na 598 kuželkách. Stav 1:1 a 74 kuželek pro nás. Do druhé dvojice nastoupil Koleják s Čechem, za nás Filip Lekeš a Michal Markus. Filip svoji loňskou formu zatím pořád hledá a tak pro domácího hráče nepředstavoval velkou překážku. Ten s přehledem porazil 609 kuželek, Filipovi se nedařilo a tak svým výkonem 531 vlastně celý náskok ztratil. Souboj nejzkušenějších, Čecha s Markusem, začal domácí hráč jasnou výhrou na první dráze, pak Michal zlepšil koncentraci a další dvě dráhy jasně vyhrál, jenže na poslední mu nevyšly plné, soupeř se uklidnil a dotáhl souboj do vítězného konce. Celkem porazil 615 proti Michalovým 583 kuželkám. Vše se mělo rozhodnout v posledních duelech. Za domácí nastoupili Starek s Jurisem, v našem dresu Rosťa Gorecký s Radkem Poláchem. I když naši hráči bojovali, tak zvrátit utkání v náš prospěch se jim už nepodařilo. Rosťa po vítězství získal pro nás druhý bod, na jeho výkon 636 poražených kuželek, bylo Starkových 612 málo. To Juris porazil Radka na třech drahách a jeho 651 poražených kuželek bylo nejvyšším výkonem domácího družstva. Radek porazil 614 kuželek.

ŠKK Trstená Starek - TJ Sokol Luhačovice 6 : 2 3715 – 3646

 

2:KLŽ KK Blansko B - TJ Sokol Luhačovice 2:6 3111-3189

Ženy si z blanenské kuželny, kde se minulý týden bojovalo o světový pohár družstev, odvezly oba body, když nejvyšší výkon, 568 kuželek, si připsala Šárka Nováková.

 

Jmdivize

TJ Sokol Luhačovice B - KK Vyškov B 2:6 3102-3185

Naše „B“ pokračuje v nepřesvědčivých výkonech a přenechalo body vyškovským hráčům. Nejlepšího výkonu dosáhl Milan Žáček, který porazil 575 kuželek.

Pozvánka na víkend:

Sobota 21.10.

10:00 - 2.KLŽ TJ Sokol Luhačovice - TJ Sokol Husovice

14:00 Interliga TJ Sokol Luhačovice – TJ Sokol Husovice

Autor: Vlastimil Červenka

Mohlo by vás zajímat