Další medaile pro luhačovické orientační běžce

Velmi úspěšně dopadlo pro luhačovické orientační běžce Mistrovství ČR na klasické trati konané v náročném terénu Jizerských hor v Raspenavě 23.-24. září. Mistrovství přineslo pro oddíl hned dvě medaile a řadu dalších výborných výsledků.

„V nejprestižnější ženské kategorii D21 získala Zlatou medaili Vendula Horčičková, mezi juniory doběhl stříbrný Vojtěch Sýkora,“ informoval vedoucí Oddílu TJ Slovan Luhačovice Libor Slezák.

Jak doplnil, dařilo se i dalším, například mezi děvčaty do 16 let byla desáta  Dorota Šmelíková a dvanáctá Dáša Hubáčková, mezi chlapci v kategorii H16 doběhl desátý Medard Féder. Neztratili se ale ani mnozí další, například mezi veterány obsadila v kategorii D55 páté místo Mirka Vlažná.

Kdo se chce dozvědět více o konaném mistrovství, které přineslo i dva cenné kovy pro zástupce luhačovického oddílu, můžete se podívat na pořad na ČT Sport vysílaný ve čtvrtek 28. září od 12:20. Později by měl být pořad k vidění na webu České televize.