Áčko i Béčko svým soupeřům uštědřilo tvrdou lekci!

Áčko po debaklu na půdě Otrokovic čekal v domácím zápase soupeř z Chropyně.

FKL A vs. Chropyně  7:0 (4:0)

Snad poprvé v sezóně se A mužstvo sešlo v kompletním složení a na hříšti to bylo znát. Již ve 2. minutě lovil brankář Chropyně Urbánek míč ze své sítě, když předložil Ondřej Červenka míč před prázdnou bránu Slobodianovi 1:0. V 9. minutě se blýskla nová akvizice Martin Pavlíček, který bezpečně proměnil své sólo na brankáře 2:0. Po dvaceti minutách bylo s Chropyní ještě hůře, když si na centr z pravé strany naskočil Ondřej Červenka a přesnou hlavičkou nedal Urbánkovi šanci 3:0. Až po třetí obdržené brance začala Chropyně trochu kombinovat a hráči hostů si vypracovali velkou šanci, ale sólo jednoho z útočníku zlikvidoval Švec. Čtyři minuty před koncem první půle se po jasném faulu pískal pokutový kop pro domácí, který bezpečně proměnil Suchý 4:0. Do druhé půle nastoupili domácí s vědomím, že je utkání rozhodnuté, ale s touhou přidat další branky. V 62. minutě tečoval Štěpán Červenka krásný centr Jakuba Suchého 5:0. O chvíli později postupoval sám na brankáře Daňo, ale své sólo bohužel neproměnil. V samotném závěru utkání se ještě dvakrát prosadil Martin Pavlíček a zkompletoval tak svůj hattrick. První zápas v dresu FKL se mu tak náramně podařil!

Branky: Pavlíček 3x, Slobodian, O. Červenka, Š. Červenka, Suchý (p.)

Sestava domácí: Švec – Kryšpín, B. Červenka (70. Bernátek), Hubáček (70. Daňo), Suchý – Liška (56. Polách), Popelka, O. Červenka, Slobodian (78. Pešek) – Š. Červenka (70. Bartek), Pavlíček

Hodnocení trenéra Jana Jelínka: „Utkání se nám náramně vydařilo. Soupeře jsme přehráli a konečně se nám dařilo i v koncovce. Musím pochválit Martina Pavlíčka, jelikož s klukama hrál prakticky po prvnim tréninku a ukázal se, jako by hrál s námi již delší dobu.

FKL B vs. FK Štípa  4:0 (4:0)

Béčko v novém soutěžním ročníku ještě neprohrálo a v domácím souboji jej čekal nováček ze Štípy. Tým Luhačovic však nedal hostům šanci a zápas rozhodl čtyřmi góly již v prvním poločase.

Branky: Jelínek, Červenka D. 2x, Daňo

Sestava domácí: Kořenek – Bartek (57. Horáček), Jelínek, Zmeškal (68. Popela), Šůstek – Ďurďa (57. Michna), Polách (46. Coufalík), Červenka Z., Zámorský (63. Bača) – Daňo, Červenka D.