Z Malenovic přivezl tým FK Luhačovice postup v poháru hejtmana

Po vítězném tažení v Lázeňském poháru nás čekal první ostrý zápas a to opět pohárový na půdě Malenovic.

Zpočátku zápasu jsme drželi míč a trpělivou kombinací jsme si připravovali šance. Domácí hráli jednoduše a když byli pod tlakem, tak jen nakopávali míče na naši polovinu. Ve 12. minutě po zmatcích v našem pokutovém území doputoval míč ke zcela neobsazenému Patákovi, který ranou pod břevno nedal Švecovi šanci. Naštěstí za dalších šest minut bylo vyrovnáno. Obrana tak dlouho ustupovala až Bartek napřáhl ze vzdálenosti 25 metrů a míč se zastavil až v síti (1:1). Po vyrovnávací brance jsme převzali taktovku zápasu a na obranu domácích se valil jeden útok za druhým. V 33. minutě pronikl středem pole Suchý, jeho střelu brankář Mňaček pokryl stejně jako i následnou dorážku Daňa. Ale na třetí dorážku z kopačky Bernátka již byl krátký (1:2). Do druhé půlu jsme nastoupili jako vyměnění, nedostupovali jsme hráče a výsledkem byl zvýšený tlak domácích. My jsme mohli skórovat po rychlých protiútocích, ale David Červenka ve třech vyložených situacích síť za zády Mňačka nerozvlnil. Domácí se dočkali vyrovnávací trefy v 69. minutě. Na průnikovou přihrávku středem pole si naběhl Bartoň a obstřelil Švece (2:2). Až v poslední patnáctiminutovce jako by domácím došly síly a začali jsme si vypracovávat šance. V 85. minutě pronikl po pravé straně Liška a krásnou přihrávkou na zadní tyč našel zcela volného Davida Červenku, který se dočkal a rozhodl tak utkání v náš prospěch.

Branky: Paták, Bartoň – Bartek, Bernátek, Červenka D.