Reklama
Reklama

Články

Četníci z Luhačovic byli v prvním pololetí nejsledovanější

seriál se natáčel také u Jurkovičova domu
seriál se natáčel také u Jurkovičova domu

14. 7. 2017

Nejsledovanějším pořadem mimo zpravodajské pořady byli v televizi za první pololetí roku 2017 Četníci z Luhačovic. Konkrétně jejich první díl. Informoval o tom počátkem července server Mediaguru (www.mediaguru.cz). 

Seriál z četnického prostředí, ve kterém se v hlavních rolích představili Pavel Zedníček, Martin Donutil, Robert Hájek a dále v něm hrály například také Dana Batulková, Vica Kerekes nebo Naďa Konvalinková, si našel značné množství diváků. Nejsledovanějším byl první díl seriálu vysílaný 6.ledna, na který se dívalo více než 1,84 milionu diváků (sledované věkové skupiny 15+).

Zda, kdy a jakého pokračování seriálu se diváci dočkají, se ale zatím neví.

„Jsme velice rádi, že projekt byl takto velmi úspěšný a chytil se, zvažuje se určitě, jakým způsobem v něm pokračovat. Zatím je ale vše ve fázi vývoje, kam se bude pokračování ubírat i v jaké lokaci by se další příběhy odehrávaly,“ sdělila v půli července mluvčí brněnského studia ČT Hana Orošová.

A jakým pořadům dokázali Četníci z Luhačovic tak úspěšně konkurovat? Ze zpravodajství i celkově v první pololetí uspělo nejlépe jedno z vydání Televizních novin, vysílaných na stanici Nova. Česká televize slavila úspěch nejen s četníky, ale uváděla také další divácky nejúspěšnější nezpravodajské pořady. Nejvyšší podíly sledovanosti měly po Četnících z Luhačovic filmy Lída Baarová a Domácí péče.

Autor: Nikola Synek

Mohlo by vás zajímat