Reklama
Reklama

Články

Tibetská medicína opět v Luhačovicích

Hotel Radun (ilustrační koláž)
Hotel Radun (ilustrační koláž)

18. 5. 2017

Ve dnech 22. – 24. května 2017 navštíví Luhačovice tibetská lékařka Dr. Bhuti Losang a v rámci její návštěvy nabízejí organizátoři pro širokou veřejnost možnost individuálních lékařských konzultací tibetské medicíny v Boutique hotelu RADUN.

Dr. Bhuti Losang vystudovala Tibetský institut medicíny a astrologie v indické Dharamsale (Men tsee khang) založený Jeho Svatostí Dalajlamou. Patří mezi tibetské lekáře, kteří působí v Evropě a zaměřuje se na léčivé byliny z různých oblastí tibetské medicíny. Dr. Bhuti Losang nepraktikuje tzv. tvrdé terapie jako je zlatá jehla nebo moxování a i když ovládá tibetské masáže, ve své praxi je zaměřená zejména na léčbu zejména prostřednictvím bylinných preparátů a rad o úpravě stravy a návyků klientů.

Program návštěvy tibetské lékařky:
Pondělí 22.5. odborný workshop pro terapeuty - obsazeno
Úterý 23.5. individuální lékařské konzultace
Středa 24.5. individuální lékařské konzultace

Individuální lékařská konzultace tibetské medicíny
Základní lékařská konzultace trvá většinou 45-60 minut a bude tlumočena z angličtiny. Zahrnuje diagnostiku (pulsní, močová, zkoumání jazyka a dalších symptomů) a následné doporučení léčebných opatření, popřípadě lékařka předepíše bylinné léky na dobu jednoho měsíce. Někteří lidé ale léky nepotřebují, ke zdraví a rovnováze jim stačí úprava stravy a návyků. V případě potřeby Dr. Bhuti Losang poskytne i tradiční astrologickou konzultaci, která zahrnuje roční nebo celoživotní horoskop. Tibetská lékařka následně zůstává se svým pacientem v emailovém kontaktu, aby mohl evaluovat průběh léčení. Předpokládáme, že paní doktorka Bhuti Losang přijede opakovaně a ke kontinuálnímu kontaktu tedy patří opakované osobní vyšetření.

Konzultace je potřeba předem načasovat, proto je nutná rezervace na telefonu: 577 103 692 nebo emailem: recepce@hotelradun.cz

Tibetská medicína
je starodávný systém, založený na hlubokém poznání propojení těla, energie dechu a mysli. Tradiční tibetská medicína se v praxi uplatňuje již tisíce let. Nabízí celostní přístup v péči o zdraví. Je vhodná hlavně na léčení dlouhodobých chronických problémů, únavy, stresu, nespavosti, disharmonie vnitřních energií. Tibetská medicína jako holistický systém oficiálně uznávaný v Indii, Číně a dalších zemích, úspěšně pomáhá miliónům lidí udržovat zdraví a rovnováhu těla a mysli.

Autor: Tisková zpráva - Hotel Radun

Mohlo by vás zajímat