Áčko utrpělo vítězství s Morkovicemi

I když nám vyšel úvod utkání, tak jsme si vypracovali dvě vyložené šance, které jsme neproměnili.

Nejprve sám na zadní tyči zakončoval Kořenek nad. A v 11. minutě zahodil sólo Červenka. Od té chvíle Morkovice začali stupňovat tlak. Naši borci byli všude o krok pozadu. Bezbrankový stav nám držela jen dobře organizovaná obrana a brankář Švec. Závěr poločasu jsme vyloženě přežili. Ve druhé půli se hra aspoň na šance vyrovnala, i když hosté pořád tlačili. V 58. Minutě se prosadil Bernátek po prosunutí míče do vápna. Soupeř se ješte víc vrhl do útoku. Ale jeho zakončení bylo nepřesné. Na naší straně se otvírala okna k brejkům. Jeden z nich řešil nepřesnou přihrávkou David Červenka při úniku dva na jednoho. 100% šanci poté spálil střídající Slobodian. Největší příležitosti si nechali hosté na závěr, kdy v 86. a 89. minutě nedokázali ani z malého vápna překonat pozorného Švece. Utrpěli jsme tak vítězství 1:0.