Béčko rozdrtilo Nedašovu Lhotu 5:0 a přiblížilo se opět čelu tabulky

Béčko nastoupilo do tohoto zápasu odčinit poslední prohru v Březnici. Hned v první minutě mohl skórovat výborně hrající Pešek, ale jeho střela skončila těsně vedle.

Domácí pokračovali aktivně a v 5. minutě vystřelil těsně nad branku Jelínek. Za dalších 10 minut později našel pěkným centrem Zámorský neobsazeného Ďurďu, ale jeho hlavička mířila mimo tři tyče. Pár sekund později vysunul Rejda do šance Ďurďu, ale výborný brankář hostů jeho pokus vyrazil. Po půl hodině hry si domácí vypracovali další tři obrovské šance, ale skóre se opět neměnilo. Z ničeho nic tak mohli udeřit hosté, ale sólo Struhaře pokryl včasným výběhem Coufalík. V 34.minutě se béčko konečně dočkalo, střelu Rejdy vyrazil Fojtík přímo před dobíhajícího Zámorského pro kterého nebyl problém uklidit míč do prázdné svatyně 1:0. V 41. minutě se po pravé straně uvolnil Zámorský a našel v pokutovém území zcela volného Rejdu, který střelou o břevno dopravil míč za brankovou čáru 2:0! Ke konci první půle mohl Rejda přidat i druhou branku, ale po centru Slobodiana zamířil hlavou vedle. V druhém poločase se obraz hry nezměnil a domácí si vytvářeli další brankové příležitosti. V 58. minutě nařídil rozhodčí Korch po faulu na Rejdu pokutový kop. Míče se ujal Suchý a bombou doprostřed nedal Fojtíkovi šanci 3:0! Za dalších 5 minut se po rychlém protiútoku prosadil Zámorský 4:0! Hosté si za celou druhou půli vypracovali jen dvě střely ze střední vzdálenosti, které pokryl Coufalík. V poslední minutě zápasu se prosadil s jedním kolenem hrající Jelínek a uzavřel tak účet zápasu na konečných 5:0!

Branky: Zámorský 2x, Rejda, Suchý (p.), Jelínek

Hodnocení trenéra:

Po trapném výkonu z předcházejícího zápasu se náš výkon výrazně zlepšil. Dobře a rychle jsme kombinovali a zaslouženě vyhráli.Doufám, že se v následujících zápasech budeme prezentovat podobnou hrou. Potenciál a kvalitu na to máme.