Reklama
Reklama

Články

Lázeňský internet je skutečný švihák

Ilustrační foto (Foto: Luhacovice.cz)
Ilustrační foto (Foto: Luhacovice.cz)

27. 1. 2017

Návštěvníci lázní i obyvatelé Luhačovic mají možnost využít rychlé 4G LTE připojení k internetu nově i na místech, kde není dostupné klasické připojení.

Rychlý mobilní internet 4G LTE, využívající nejmodernější datovou mobilní síť s pokrytím většiny území ČR, do své nabídky nově zařadila také společnost Avonet.

„Naše sídlo je v Luhačovicích, a proto dbáme na to, abychom doma nabídli opravdu to nejlepší. Mobilní internet 4G LTE doplňuje naši nabídku stabilního xDSL internetu a tradiční nabídku bezdrátového WiFi internetu. LTE ocení především lidé, kteří cestují, nebo k nim stávající pevná síť zatím nedosáhla,“  říká Roman Majda, marketingový manažer společnosti Avonet.

Avonet nabízí dva datově omezené internetové tarify 4G LTE za cenu již od 149 Kč měsíčně a také tarif LTE extra bez standardního datového limitu, který je zajímavou alternativou pevného připojení.

Pevné xDSL připojení po telefonní lince prošlo v Luhačovicích v roce 2016 zásadní modernizací a nabízí na řadě míst rychlost až 80 Mb/s. Spojením více služeb dokáže Avonet již dnes docílit dokonce přenosové rychlosti až 160 Mb/s!

V Luhačovicích nabízí Avonet také chytrou televizi, která divákům umožňuje přehrávat zpětně nebo opakovaně jakýkoliv pořad vysílaný v posledních 48 hodinách a vybírat z více než 130 programů. Chytrá TV od Avonetu nabízí jednu na trhu unikátní službu. Každý měsíc můžete bezplatně měnit polovinu programů dle vlastního výběru. Nechybí ani možnost sledování nejen doma na televizoru, ale i na počítači a na mobilních zařízeních.

„Avonet slaví 20 let úspěšné existence na trhu a investice do infrastruktury bereme jako závazek k našim zákazníkům, kteří pro svou zábavu a podnikání potřebují rychlost, absolutní stabilitu, spolehlivost a bezpečnost sítě,“ dodává za společnost Avonet Roman Majda.

Dostupnost všech typů internetového připojení v Luhačovicích si můžete ověřit online na www.avonet.cz.

Autor: Luhacovice.cz

Mohlo by vás zajímat