Béčko vydolovalo 2 body po výhře na penalty s Bylnicí

Béčko po zápasech s Návojnou a Dolní Lhotou čekal další soupeř ze špice tabulky, kterým byla Bylnice.

Zpočátku zápasu to vypadalo, že obrana domácích Luhačovic bude mít den otevřených dveří. Již po pěti minutách hry pláchl obraně domácích Sucháček, který obešel vyběhnutého brankaře domácích, ovšem jeho pokus stihl zastavit na brankové čáře dobíhající Pešek. Pár minut na to se řítil sám na brankáře nejlepší střelec Bylnice Lysák, ale jeho pokus vytěsnil Coufalík do tyče. Domácí si začali vypracovávat šance až po první dvacetiminutovce, ale často naráželi na pevnou obranu Bylnice nebo zkoušeli střelbu ze střední vzdálenosti se kterou neměl brankař Grus sebemenší problém. Hosté byli v první půli lepším týmem a podařilo se jim i vstřelit zaslouženou branku. Ve 42. minutě se po rychlém protiútoku dostal za obranu Šenkeřík obešel Coufalíka a tentokrát již byl úspěšný 0:1.

Do druhé půle vstoupili domácí stejně jako do té první. Již po šesti minutách mohl utkání rozhodnout Hudeček. Šel sám na brankáře, udělal kličku, na kterou si ovšem Coufalík počíhal a skokem pod nohy mu tutovku zmařil. Od 60. minuty jako by mávnutím kouzelného proutku Bylnice úplně vypadla ze hry a domácí se hnali za vyrovnáním. Největší šanci si domácí vypracovali v 65. minutě. Po rozehrání nepřímého volného kopu se do míče opřel Vičánek a jeho pumelici vytěsnil krásným zákrokem Grus. Pár minut na to si hosté z ničeho nic vypracovali obrovkou šanci, ale Hudeček po samostatném úniku jen vyprášil rukavice Coufalíka. V 72. minutě se na hřiště dostal Zámorský, který hru oživil a byl to právě on, který po pěkné narážečce krásnou střelou k tyči nedal Grusovi šanci a srovnal na 1:1. Koncovka utkání byla ve znamení velkého tlaku domácích, ale obrana hostů odolala. Musely tak rozhodnout pokutové kopy.

V první sérii selhal domácí Červenka, ale stejně tak dopadl první hráč na straně hostů. Ve třetí sérii lapil pokus hostů Coufalík, ale v další sérii nedal domácí Jelínek. V šesté sérii nastřelil domácí Vičánek tyč a tak mohla Bylnice rozhodnout, ale Coufalíka zachránilo břevno. V sedmé sérii proměnil za domácí s přehledem Zmeškal a když další pokus hostů chytil Coufalík, mohlo béčko slavit bod navíc a tím pádem se na svého soupeře bodově dotáhlo v tabulce.

Podzimní část soutěže zakončí B mužstvo na půdě Jasenné příští sobotu.