FK Luhačovice B – Březnice 0:1 (0:1)

Béčko po vítězství na penalty v Rokytnici čekala v domácím souboji Březnice.

Vzhledem k vydatným dešťům v dopoledních hodinách se delegát a rozhodčí shodli, že se utkání odehraje na umělé trávě. Domácí začali aktivně a postupným útokem si vypracovali v první dvacetiminutovce několik šancí, ovšem všechny pochytal Dyšlevský. Z nišeho nic tak udeřilo na druhé straně. Centr z pravé strany odvrátil stoper Zmeškal nešťastně přímo na Daníčka, který se tváří v tvář brankáři nemýlil (0:1). Březnice spolehlivě bránila a po pár protiútocích si vytvořili i pár střel zejména ze střední vzdálenosti, ovšem všechny mířily mimo tři tyče. Ve druhé půli se vše podstatné odehrálo v poslední dvacetiminutovce. Nejprve v 70. minutě nápřáhl ke střele domácí Svoboda, ale proti byl opět skvěle chytající Dyšlevský, který pěknou robinzonádou zakročil. O pár minut později si oba situaci zopakovali, ale opět zachránil Březnici Dyšlevský. Zápas mohl rozhodnout v 81. minutě v samostatném úniku Dostál, ale brankář Coufalík mu včasným výběhem zmenšil střelecký úhel a podržel domácí. Když se v závěru po centru Vladara neprosadil ve velké šanci Daňo mohla Březnice slavit zisk 3 bodů.