Zápas fotbalového béčka s Potečí přinesl řadu gólů

V Luhačovicích se v neděli po poledni odehrál souboj z popředí tabulky.

Do utkání vstoupili lépe domácí a již ve 13. minutě šli do vedení. Volný přímý kop zahrával Jelínek a nikým netečován propadl do branky 1:0. Domácí byli lepším týmem, ale nedařilo se jim přidat druhou uklidňující branku. Hosté se dostali do vážnější příležitosti až v 28. minutě a hned z toho byl vyrovnávací gól. V pokutovém území si zpracoval míč Slovák a nekompromisně jej uklidil do branky 1:1. Pár minut na to mohl odpovědět Jelínek, ale jeho bomba jen orazítkovala tyč branky Kolaříka. Do druhé půle vstoupili domácí jak uragán a v rozmezí 50. a 55. minuty soupeři nasázeli tři branky. Nejprve se dvakrát prosadil Zámorský a čtvrtou branku přidal Zoubek. V 62. minutě našel Faldík přesnou přihrávkou Slováka, který pod padajícím Coufalík snížil na 4:2. Tři minuty na to doputoval po několika odrazech míč až k Coufalíkovi, který jej neudržel a důrazný Slovák zkompletoval hattrick a snížil na rozdíl jediné branky. Domácí si ve zbytku utkání náskok pohlídali a zvítězili tak 4:3.

Branky: Jelínek, Zámorský 2x, Zoubek – Slovák 3x