Fotbal Luhačovice x Chropyně

Souboj o posun do středu tabulky se odehrál v Luhačovicích, kam zavítala Chropyně. Skóre mohl otevřít jako první kapitán Ondřej Červenka, který si naběhl na přihrávku Davida Červenky, ale vysoko přestřelil.

Domácí to ovšem nemuselo mrzet dlouho. V 6. minutě si naběhl za obranu Marek Polách a přihrávkou pod sebe nalezl Davida Červenku, který se nemýlil. Do 30. minuty se hrálo prakticky na jednu bránu a to Chropyně. Z tlaku si ovšem domácí nevytvořili žádnou velkou příležitost. Slabší desetiminutovku se vybrali domácí v rozmezí 30 – 40 minuty. Chropyně začala domácí přehrávat, ale ze zvýšeného tlaku rezultovala jen jedna střela kterou pokryl Kořenek. V 45. minutě domácí přidali klasický gól do šatny. David Červenka si zaběhl za obranu, obešel i brankáře Večeřu a našel přihrávkou Pavlíka, který se štěstím protlačil míč do brány na 2:0. Do druhé půle domácí nastoupili s jasnou taktikou uhlídat výsledek. To se jim dařilo. Čestnou branku mohl tak dát v závěru utkání Paciorek, ovšem v obou šancích, ve kterých se objevil, ho vychytal Kořenek. Domácí tak vyhráli 2:0 a posunuli se na 7. místo v tabulce.